Bierzmowanie 2019

TY DARZYSZ ŁASKĄ SIEDEMKROĆ
19 maja w naszej parafii mieliśmy wielką uroczystość. Przyjechał do nas ks. bp dr Zbigniew Zieliński, aby udzielić sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Do sakramentu przystąpiło zarówno 55 osób z naszej młodzieży, ale również 5 osób dorosłych. Wśród gości byli również Ks. Kanonik Jerzy Pobłocki z parafii bł. Michała Kozala oraz ks. Mieczysław Adamski z Borkowa.
       W kazaniu ks. biskup Zbigniew prosił aby nie zmarnować darów sakramentu dojrzałosci chrześcijańskiej. Zachęcał, aby młodzież wzięła odpowiedzialność za swoją wiarę, kosciół, parfię i ojczyznę.
Szczegóły zobaczcie...

Serdecznie dziękujemy firmie FujiFilm z Pruszcza za udostępnienie pięknych zdjęć z tej uroczystosci.
Wszystkie zdjęcia są dostępne w zakładzie lub poprzez ich zakład i stronę http://www.foto99.pl/.