Daję wam przykazanie nowe, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem; żebyście i wy tak się miłowali wzajemnie. (J13,34) 

Konferencja o Miłości

        Ks. Prof. Andrzej Zwoliński w twardych bezpośrednich słowach sprowadza nas na ziemię, by wreszcie przejąć się i piękne wielkie słowa zamienić na drobne na co dzień.

O miłości, która się wyraża konkretem.
Polecam!

Pomódl się za dusze czyśćcowe

       Katechizm KK zachęca nas do modlitwy za dusze czyściowe, a święci np. siostra Faustyna, czy dzieci z Fatimy, opisują jak straszne jest piekło, ale i ból którego doświadczają dusze w czyścu. Możemy to zmienić. Ostatnio pojawiło się kilka książek o Natuzzie Evolo - stygmatyczce z Kalbrii, która przybliża nam jak się modlić za dusze i jak bardzo nasze dobre uczynki i ofiary są skuteczne po tamtej stronie.       Nie zwlekajmy z modlitwą i pomocą duszom !

Jak rozpoznać wolę Bożą?

We wrześniu nasza wspólnota Całun Łaski miała swoje rekolekcje w Warzenku.   Gościli świetnego rekolekcjonistę ks. Jakub Zinka, który wygłosił katechezę "Jak rozpoznać wolę Bożą?"

Bóg nie jest Bogiem umarłych ale żywych

     Przyjaciel naszego proboszcza ks. bp. Krzysztof Zadarko wyjaśnia fundamenty naszej wiary o śmierci i zmartwychwstaniu.  Pokazuje co przeinaczamy w naszych opiniach, a co jest prawdziwą nadzieją chrześcijanina oraz jak odkryć dynamizm naszej wiary. 

Pobierz, Posłuchaj, podziel się dobrym słowem: 

Gościmy

Odwiedza nas:

1
gości

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA p.w. Krzyża Świętego w Pruszczu Gdańskim 

83-000 Pruszcz Gdañski, woj. pomorskie, Tel.: 58 682-22-58, email: biuro@pruszcz.diecezja.pl


Produkcja: 2013 - MembinaDesign.pl