"Czy nie dziesięciu zostało oczyszczonych? Gdzie jest dziewięciu? Żaden się nie znalazł, który by wrócił i oddał chwałę Bogu, tylko ten cudzoziemiec". "Wstań, idź, twoja wiara cię uzdrowiła". (Łk17,18)

Bóg Ojciec mówi do swoich dzieci

       Zachęceni przez ks. dr. Olega Sewastianowicza polecamy audiobook prezentujący treść objawień prywatnych siostry Eugenii Elisabetty Ravasio.
To mało znane ale bardzo interesujące objawienia, bo jedyne, kiedy sam Bóg Ojciec ukazał się i przemawiał. Objawienia te obroniły się dziełem, które sprawiło tak wiele dobra społecznego. Jest też obraz - ikona Boga Ojca, która powstała na życzenie i dzięki tym objawieniom.

Konferencja o Miłości

        Ks. Prof. Andrzej Zwoliński w twardych bezpośrednich słowach sprowadza nas na ziemię, by wreszcie przejąć się i piękne wielkie słowa zamienić na drobne na co dzień.

O miłości, która się wyraża konkretem.
Polecam!

Bóg nie jest Bogiem umarłych ale żywych

     Przyjaciel naszego proboszcza ks. bp. Krzysztof Zadarko wyjaśnia fundamenty naszej wiary o śmierci i zmartwychwstaniu.  Pokazuje co przeinaczamy w naszych opiniach, a co jest prawdziwą nadzieją chrześcijanina oraz jak odkryć dynamizm naszej wiary. 

Pobierz, Posłuchaj, podziel się dobrym słowem: 

Pomódl się za dusze czyśćcowe

       Katechizm KK zachęca nas do modlitwy za dusze czyściowe, a święci np. siostra Faustyna, czy dzieci z Fatimy, opisują jak straszne jest piekło, ale i ból którego doświadczają dusze w czyścu. Możemy to zmienić. Ostatnio pojawiło się kilka książek o Natuzzie Evolo - stygmatyczce z Kalbrii, która przybliża nam jak się modlić za dusze i jak bardzo nasze dobre uczynki i ofiary są skuteczne po tamtej stronie.       Nie zwlekajmy z modlitwą i pomocą duszom !

W cztery oczy z Chrystusem

Dzisiaj Kościół przypomina o nierozerwalności małżeństwa, ale małżenstwo nie jest łatwą sprawą. 

Te sprawy poruszył ks. Piotr Pawlukiewicz 5.10.18 (wczoraj) na Ogólnopolskim Kongresie Małżeństw w Świdnicy.
Tematem tegorocznego kongresu trwającego od 5 do 7 października są „konsumpcja i asceza”

Polecam do posłuchania...

Gościmy

Odwiedza nas:

3
gości

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA p.w. Krzyża Świętego w Pruszczu Gdańskim 

83-000 Pruszcz Gdañski, woj. pomorskie, Tel.: 58 682-22-58, email: biuro@pruszcz.diecezja.pl


Produkcja: 2013 - MembinaDesign.pl