Zachęcam was zatem ja, więzień w Panu, abyście postępowali w sposób godny powołania, do jakiego zostaliście wezwani, z całą pokorą i cichością, z cierpliwością, znosząc siebie nawzajem w miłości.       (Ef, 4, 1-6 )

Chrystus król u przedszkolaków

W święto Chrystusa Króla dzieci przygotowały piękne korony. Msza rozpoczęła się procesyjnym wejściem wszystkich królowych i królów, co widać na zdjęciach. Korony biorą udział w konkursie ks. Roberta. Zobaczmy jak to się pięknie działo...

Winogrona u Przedszkolaków

Ks. Robert ogłosił ostatnio zadanie domowe dla rodziców i dzieci. Każdy ma przygotować 1 grono (owoc) winogrona ze swoim imieniem lub obrazkiem. Owoce te zostaną zawieszone w Auli, jako jedna kiść winogron, które tworzymy na mszy jako wspólnota.
            Przy okazji pojawiły się nowe piosenki, które zamieszczamy poniżej.
Można je śpiewać w domu i przy okazji się nauczyć.

Święci orędują za nas

"To dla mnie i dla ciebie święci orędują w niebie" - tymi słowami piosenki polecam posłuchać Magdy Anioł, wszystkim przedszkolakom małym i dużym - bo w uroczystość Wszystkich Świętych świętujemy wielkie "imieniny". Niech te trafne proste słowa pomogą nam w tym świętowaniu i zaintrygują dzieci do pytań o każdego świętego, o którym śpiewa.

20 lecie mszy dla przedszkolaków

Dzięki inicjatywie ks. Roberta mieliśmy wielkie swięto na zakończenie tegorocznego cyklu mszy.
Rodzice przygotowali ciasta i napoje i była to piękna niespodzianka. Były również osoby które 20 lat temu zainicjowały to wszystko: Ciocie: Ula Burda i Halinka Michalska, był również nasz multi-instrumentalista pan Janek, który początkowo grał na akordeonie i harmonijce, a jak zdrowie nie pozwoliło to na bębnie.