Wtedy Matka Jego powiedziała do sług:
"Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie".
                                          (J 2, 1-11)

II niedziela zwykła - 20.01.2019

1. Spotkanie Semper Fidelis dziś po mszy wieczornej.

2. We wtorek rozpoczniemy codzienną nowennę do św. Rity po mszy wieczornej. Każdego 22 dnia miesiąca będziemy modlić się za przyczyną tej świętej Włoszki, żony, matki, która nosiła stygmat na czole - cierń Pana Jezusa.

3. W czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w g. 8 - 18.

4. W piątek rocznica Marszu Śmierci więźniów obozu koncentracyjnego Stutthof. O g. 11 msza św. i przejście na ul, Mickiewicza pod krzyż i obelisk upamiętniający ofiary tego marszu.

5. W sobotę zapraszamy seniorów do Domu Katechetycznego na bezpłatne warsztaty przy kawie. Organizator, czyli "Wolontariat - Pomagać warto" zaprasza na g. 11. Wolontariusze pomogą również wypełnić "Kartę Seniora"uprawniającą do wielu przywilejów na terenie miasta Pruszcz Gd.

6. Bal dla niepełnosprawnych w sobotę w Domu Katechetycznym w g. 15 - 21. Zapisy w zakrystii i kancelarii. Wstęp bezpłatny. Będzie też loteria fantowa.

7. W przyszłą niedzielę koncert zespołu kaszubskiego pt. "Betlejem kociewskie" wg Ryszarda Szwocha w DK o g. 17.

8. Kolęda w tym tygodniu - tutaj.

9. W przedsionku kościoła jest świeża prasa katolicka. Można też nabyć Pismo św. NT - zwykłe czcionka - 15 zł, z dużymi literami - 40 zł. Są też kropidła na kolędę.

10. Zmarła śp. Janina Kołodko, l. 87 z ul. Żeromskiego
Wieczny odpoczynek...