W tym przejawia się miłość, że nie my umiłowaliśmy Boga, ale że On sam nas umiłował i posłał Syna swojego jako ofiarę przebłagalną za nasze grzechy. (1 J 4,10)

VI niedziela Wielkanocy - 9.05.2021

1. Msza św. dla dzieci I-komunijnych i ich rodziców w każdą niedzielę o g. 15.

2. Nabożeństwo majowe codziennie o g. 17.30. Kto nie może przyjść do kościoła, niech prywatnie odmówi Litanię do Matki Bożej.

3. Katechezy dla młodzieży do bierzmowania w poniedziałki i środy o g. 19 w auli Domu Katechetycznego.

4. W czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele. Po mszy prosimy w zakrystii zapisywać się na adorację.

5. W sobotę 11 diakonów naszego seminarium przyjmie święcenia kapłańskie w bazylice mariackiej w Gdańsku o g. 10.

6. W przyszłą niedzielę o. Grzegorz Marszałkowski, kapucyn z Krakowa, wywodzący się z naszej parafii, odprawi mszę św. o g. 12.30 w 25-lecie kapłaństwa.

7. W przedsionku jest świeża prasa katolicka. W "Gościu Niedzielnym" dodatek - Litania Loretańska z nowymi wezwaniami.

8. Dziś z racji II niedzieli miesiąca zbiórka do puszek na biednych naszej parafii.

9. Z przedsionka kościoła można wziąć sobie maski - dar od Caritas.

10. Przy wyjściu zbieramy podpisy pod projektem ustawy chroniącej życie wszystkich dzieci nienarodzonych bez wyjątku. Trzeba podać imię, nazwisko, pesel i złożyć podpis.

11. Zmarła śp. Stefania Humaniuk, l. 84 z ul. Przy Torze
Wieczny odpoczynek...