A Jezus mówił im: "Tylko w swojej ojczyźnie, wśród swoich krewnych i w swoim domu może być prorok tak lekceważony".
I nie mógł tam zdziałać żadnego cudu, jedynie na kilku chorych położył ręce i uzdrowił ich. Dziwił się też ich niedowiarstwu.                                                (Mk6,4)

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne

 

O głoszenia Parafialne na XIV niedzielę zwykłą – 07.07.2024
1. Witamy i pozdrawiamy wszystkich gości, którzy przebywają na terenie naszej parafii. Zapraszamy do udziału w Eucharystii także w ciągu tygodnia. Rano odprawiamy Mszę Świętą o godz. 7.00, a wieczorem o godz. 18.00.
Przypominamy porządek niedzielny: 7.00, 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00.

2. W środę rozpoczynamy półkolonie zapraszamy dzieci wyjazd autokarem do ZOO w Gdańskiej Oliwie. Wyjazd o g. 9.00 spod kościoła. Będzie autokar, który podwiezie nas do Gdańska Oliwy. Zapisy i wpłata 20 zł po mszy św. w zakrystii.

 

3. Ksiądz Senior Prałat Stanisław ma bardzo dobre serce i chce się podzielić swoimi książkami. Więc chętnych zapraszamy po mszy do domu katechetycznej w salce będą wystawione książki. Nie ma limitu można brać więcej niż jedną. Kto pierwszy ten lepszy !

4. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca – nabożeństwo różańcowe o godz. 17:30 i zmiana tajemnic różańcowych. Poprowadzi ks. Tadeusz.

5. W czwartek całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W dniach 12-14 lipca rekolekcje ewangelizacyjne w Gdańsku Oliwie Wake Up Gdansk w Hali Oliwia. Rekolekcje prowadzi bardzo znany w Polsce i w naszej diecezji Ojciec Johnem Bashaborą z Ugandy. Koszt 120 zł. Zapisy i rezerwacja można dokonać na stronie internetowej. Więcej informacji o tym wydarzeniu na stronie naszej diecezji: www.diecezja.gda.pl

7. W przedsionku jest do nabycia prasa katolicka więc zachęcamy do zaopatrzenia się w nowe numery.

8. Wszystkim parafianom udającym się na wakacje oraz gościom przebywającym w naszej parafii życzymy wielu wrażeń, dobrej pogody, bezpiecznej drogi i pokoju serca.

 


NA SKRÓTY
 

 

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA p.w. Krzyża Świętego w Pruszczu Gdańskim 

83-000 Pruszcz Gdañski, woj. pomorskie, Tel.: 58 682-22-58


Produkcja: 2013 - MembinaDesign.pl