Bracia: Jeżeli Bóg z nami, któż przeciwko nam? On, który nawet własnego Syna nie oszczędził, ale Go za nas wszystkich wydał, jakże miałby nam wraz z Nim i wszystkiego nie darować?
(Rz 8, 31b-34)

II niedziela Wielkiego Postu - 25.02.2024

1. Gorzkie Żale dziś wyjątkowo o g. 17.30.

2. Parafia w Juszkowie zaprasza na modlitwy za wstawiennictwem św. Charbela jutro o g. 17.30 i mszę św.

3. Msza św. Apostolatu Maryjnego we wtorek o g. 18 poprzedzona różańcem. Po mszy spotkanie.

4. Kto z dorosłych chciałby przyjąć Sakrament Bierzmowania, zapraszamy za dwa tygodnie na spotkanie w środę 6 marca o g. 19 w Domu Katechetycznym na parterze.

5. Katecheza dla dzieci I-komunijnych w tym tygodniu dla grupy czwartkowej.

6. W czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w auli Domu Katechetycznego. Po mszy prosimy zapisywać się na adorację.

7. W czwartek Wieczór Uwielbienia z modlitwą wstawienniczą o g. 19.30 w auli Domu Katechetycznego.

8. W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przede mszą oraz w czwartek od g. 17, a w piątek od g. 15.

9. W piątek Droga Krzyżowa rano o g. 8. Po południu msza św. i Droga Krzyżowa dla dzieci o g. 17, dla dorosłych o g. 18, o g. 19.30 dla młodzieży.

10. Do chorych udamy się z Komunią św. w piątek i sobotę.

11. Nabożeństwo przebłagalne w I Sobotę w g. 8 - 8.45.

12. Gdańskie Seminarium Duchowne organizuje dni skupienia dla młodzieży męskiej w najbliższy piątek, sobotę i niedzielę. Chętni do skorzystania z tej inicjatywy zechcą zgłosić się do ks. Proboszcza lub ks. Darka.

13. Rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy 7 marca, a 8 marca przybędą do nas relikwie św. Wojciecha.

14. Rekolekcje dla dzieci i młodzieży będą 17-20 marca.

15. Rozliczenie PIT-ów od 5 marca w naszej kancelarii parafialnej. We wtorki i czwartki w. g. 15.30-18. Prosimy o przekazanie 1,5 proc. od podatku dochodowego na Stowarzyszenie Centrum Ochotników Cierpienia Archidiecezji Gdańskiej, czyli na duszpasterstwo niepełnosprawnych.

16. W przedsionku kościoła jest świeża prasa katolicka.

17. Zmarli: śp. Jerzy Przyłucki, l. 85 z ul. Ogrodowej
Zdzisław Penca, l. 64 z ul. Sikorskiego