Jezus powiedział: ”Moje owce słuchają mego głosu, a Ja znam je. Idą one za Mną i Ja daję im życie wieczne. Nie zginą one na wieki i nikt nie wyrwie ich z mojej ręki. (J 10,27-30)

V niedziela Wielkanocy - 19.05.2019

1. Nabożeństwo majowe odprawiamy codziennie w kościele o g. 17.30, a w dni powszednie dodatkowo dla tych, którzy dłużej pracują o g. 20.30 przy kapliczce Matki Bożej. Kto nie może być na majowym, niech prywatnie odmówi litanię do Matki Bożej, czyli litanię loretańską.

2. W czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele w g. 8 - 18.

3. Fundacja "Pomagać jest warto" zaprasza seniorów w sobotę do Domu Katechetycznego o g. 11 na kolejne warsztaty.

4. W przyszłą niedzielę dzieci klas III przystąpią do I Komunii św. podczas mszy o g. 11. Dlatego osoby nie związane z tą uroczystością prosimy, by przyszły na inną mszę św.

5. Spowiedź ich rodziców i rodzeństwa w piątek od g. 16, a spowiedź tych dzieci w sobotę o g. 9.

6. 1 czerwca pielgrzymka młodzieży do Lednicy na modlitewne spotkanie młodych. Zapisy w zakrystii u ks. Darka. Koszt wyjazdu 80 zł.

7. Rekolekcje maryjne w Licheniu 28-30 czerwca. Zapisy w kancelarii parafialnej. Koszt 260 zł.

8. Parafia w Godziszewie organizuje pielgrzymkę do La Salette w dn. 10-18 lipca. Szczegóły w zakrystii i kancelarii.

9. W przedsionku kościoła świeża prasa katolicka i książki. W "Gościu Niedzielnym" zaskakująca odpowiedź na pytanie: Po co Bóg stworzył człowieka?

10. Zmarli: śp. Stanisława Mróz, l. 90 z ul. Przy Torze
Urszula Proszowska, l. 72 z ul. Obr. Wybrzeża