"Ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują". (1 Kor 2,9)

VI niedziela zwykła - 16.02.2020

1. Kurs katechetyczny dla dorosłych, przygotowujący do bierzmowania rozpocznie się w parafii bł. Michała Kozala dziś 16 lutego o g. 16.

2. Od jutra wraca katecheza dla dzieci komunijnych i młodzieży do bierzmowania.

3. Zapraszamy na spotkanie grupy DDA, czyli Dorosłych Dzieci Alkoholików w środę po mszy św. wieczornej pod plebanią.

4. W czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w auli DK.

5. Szkoła katolicka w Pruszczu Gd. rozpoczyna rekrutację do klas pierwszych na przyszły rok szkolny. Informacje o szkole na stronie internetowej szkoły oraz na profilu Facebook.

6. Parafia św. Krzysztofa w Gdańsku organizuje pielgrzymkę do Medjugorje dla osób niepełnosprawnych w dniach 12 - 19.06. Szczegóły i telefon w gablotce w przedsionku kościoła.

7. Zakończyliśmy kolędę. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie i za ofiary. U kogo nie było kolędy, a życzyłby sobie , prosimy zgłosić się po mszy św. w zakrystii lub kancelarii.

8. W przedsionku kościoła jest świeża prasa katolicka. W "Gościu Niedzielnym": Ojciec św. Franciszek w najnowszej książce mówi o Janie Pawle Wielkim: "Dziedzictwo papieża Polaka, to spuścizna, której nie można zmarnować" oraz ostatnie chwile bł. ks.Michała Sopoćki.

9. Przed kościołem zbiórka do puszek na operację rąk 5-letniej Gabrysi z Różyn. Zachęcamy do wsparcia.

10. Za tydzień msza św. o g. 12.30 w intencji małżeństw, które ślubowały w miesiącu lutym.

11. Zmarła śp. Sabina Zielińska, l. 68 z ul. Nad Radunią
Wieczny odpoczynek...