"Czy nie dziesięciu zostało oczyszczonych? Gdzie jest dziewięciu? Żaden się nie znalazł, który by wrócił i oddał chwałę Bogu, tylko ten cudzoziemiec". "Wstań, idź, twoja wiara cię uzdrowiła". (Łk17,18)

Rekolekcje Wdzydzkie

Nasza młodzież wyjechała na początku września do Wdzydz Kiszewskich, temat: "Wy jesteście światłem świata..."
Rekolekcje poprowadził znany nam ksiądz Piotr Wiecki (brat ks. Andrzeja). Pełna relacja będzie w Niedzielę Młodych w gazetce "Na Wieży" dziś możemy jedynie pokazać kilka zdjęć i małe świadectwo wielkiej przemiany serc.

REO - Owoce i świadectwa

Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Miłości Boga, które odbyły się 25.03-01.04.2017 r. były bardzo owocne. Wspólne wielbienie Boga, modlitwa wstawiennicza i wielkie przeżycia widać również na zdjęciach z tych wydarzeń.

Rzym pod stopami - Talitha kum

Nasza młodzież, dzięki wsparciu parafian miała okazję zobaczyć Włochy. Ten niezapomniany wyjazd to szczególna okazja, by spotkać papieża Franciszka, uczestniczyć we mszy św. na grobie swiętego Jana Pawła II i zobaczyć Wieczne Miasto i jego zabytki.

Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z audiencji generalnej, ale też widoki Rzymu i ogrodów Watykańskich ale też Koloseum, Schody Hiszpańskie, Panteon,

Przyjdź i zobacz

Czy Bóg uzdrawia? Czy On mnie lubi? Czemu jest tyle zła? Czemu Go nie słyszę? Dlaczego Bóg pozwala na to wszystko? Chcesz poznać Słowo? Chcesz się modlić? Szukasz Drogi?
Nasza wspólnota spotyka się w czwartki o 19.30

Odwiedza nas: