Ta uboga wdowa wrzuciła najwięcej ... Wszyscy bowiem wrzucali z tego, co im zbywało; ona zaś ze swego niedostatku wrzuciła wszystko, co miała, całe swe utrzymanie (Mk 12,44)

Rzym pod stopami - Talitha kum

Nasza młodzież, dzięki wsparciu parafian miała okazję zobaczyć Włochy. Ten niezapomniany wyjazd to szczególna okazja, by spotkać papieża Franciszka, uczestniczyć we mszy św. na grobie swiętego Jana Pawła II i zobaczyć Wieczne Miasto i jego zabytki.

Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z audiencji generalnej, ale też widoki Rzymu i ogrodów Watykańskich ale też Koloseum, Schody Hiszpańskie, Panteon,

Wakacyjna Niedziela Młodych

Jak pięknie, że młodzież ze wspólnoty Thalita Kum kontynuuje comiesięczne Niedziele Młodych. 15 lipca Ks. Dariusz chwycił chyba bakcyla i jak widac na zdjęciach przyłączył się do świętowania niedzieli dając dobry przykład.

Mamy kilka zdjęć, które prezentujemy...

Przyjdź i zobacz

Czy Bóg uzdrawia? Czy On mnie lubi? Czemu jest tyle zła? Czemu Go nie słyszę? Dlaczego Bóg pozwala na to wszystko? Chcesz poznać Słowo? Chcesz się modlić? Szukasz Drogi?
Nasza wspólnota spotyka się w czwartki o 19.30

REO - Owoce i świadectwa

Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Miłości Boga, które odbyły się 25.03-01.04.2017 r. były bardzo owocne. Wspólne wielbienie Boga, modlitwa wstawiennicza i wielkie przeżycia widać również na zdjęciach z tych wydarzeń.

Diakonia Teatralna ewangelizuje

3 marca nasza wspólnota Thalita Kum wraz z młodymi z parafii ks. Pawła Labury z Rumi wystąpiła w parafii w Warzenku. Pantomima jak widać nawiązała do Miłosierdzia Bożego. Jest kilka zdjęć i możemy być dumni, że dali takie piękne świadectwo.

Odwiedza nas:

gości