Ja jestem chlebem żywym, który zstąpił z nieba.
Jeśli ktoś spożywa ten chleb, będzie żył na wieki.

(J 6, 51)

Wakacyjna Niedziela Młodych

Jak pięknie, że młodzież ze wspólnoty Thalita Kum kontynuuje comiesięczne Niedziele Młodych. 15 lipca Ks. Dariusz chwycił chyba bakcyla i jak widac na zdjęciach przyłączył się do świętowania niedzieli dając dobry przykład.

Mamy kilka zdjęć, które prezentujemy...

REO - Owoce i świadectwa

Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Miłości Boga, które odbyły się 25.03-01.04.2017 r. były bardzo owocne. Wspólne wielbienie Boga, modlitwa wstawiennicza i wielkie przeżycia widać również na zdjęciach z tych wydarzeń.

Diakonia Teatralna ewangelizuje

3 marca nasza wspólnota Thalita Kum wraz z młodymi z parafii ks. Pawła Labury z Rumi wystąpiła w parafii w Warzenku. Pantomima jak widać nawiązała do Miłosierdzia Bożego. Jest kilka zdjęć i możemy być dumni, że dali takie piękne świadectwo.

Przyjdź i zobacz

Czy Bóg uzdrawia? Czy On mnie lubi? Czemu jest tyle zła? Czemu Go nie słyszę? Dlaczego Bóg pozwala na to wszystko? Chcesz poznać Słowo? Chcesz się modlić? Szukasz Drogi?
Nasza wspólnota spotyka się w czwartki o 19.30

Owoce rekolekcji

Świadectwo: "Siedem tygodni temu, w dniu 13 października, przypadkowo, a może i nie przez przypadek, miałam wyjątkowe rekolekcje ewangelizacyjne, które odbyły się z udziałem wspólnoty Źródło Wody Żywej. Nie miałam tak dużego doświadczenia w życiu Kościoła jak to, które otrzymałem w ciągu tych siedmiu tygodni. ...

Odwiedza nas:

gości