Jezus powiedział do Nikodema: "Tak Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne. (J 3,16)

Młodzieżowy spływ kajakowy

         W dniu 8-9 lipiec z grupą młodzieży uczestniczyliśmy w dwu dniowym spływie kajakowym na naszej ulubionej rzece Radunia, która płynie przez Pruszcz Gdański.
Trasa spływu: z Ostrzyc do Kilpinka. Więcej można zobaczyć na zdjęciach. Dziękuję bardzo opiekunowi panu Robertowi i młodzieży że wspólnoty Talitha Kum za ich pomysłowość. Wyjazd bardzo był udany, trochę nas polal deszcz pod koniec, ale przy ognisku mogliśmy ogrzać sie i usmażyć kiełbaski. Ks. Darek

Taize we Wrocławiu - relacja

       Na Europejskie Spotkanie Młodych Taizé we Wrocławiu wybrałem się po raz pierwszy. Dzisiaj mogę powiedzieć z wielkim przekonaniem, że udział w takim spotkaniu jest to naprawdę wspaniałe doświadczenie wiary we wspólnocie wielu narodowości. Czymś bardzo imponującym jest móc zobaczyć około 15 tysiecy młodych ludzi w jednym miejscu, którzy spotykają się głównie po to, aby wspólnie się modlić.

Kajakowa wycieczka

       Na początku wakacji 29.06 nasza młodzież wybrała sie na kajaki.
Spływ kajakowy od początków Raduni, czyli trasą z jeziora Ostrzyce - do jeziora Trzebno, przez Goręczyno i Somonino aż do Kiełpina.
To 13 kliometrów do wiosłowania... na szczęście z nurtem. :)

Rekolekcje Wdzydzkie

Nasza młodzież wyjechała na początku września do Wdzydz Kiszewskich, temat: "Wy jesteście światłem świata..."
Rekolekcje poprowadził znany nam ksiądz Piotr Wiecki (brat ks. Andrzeja). Pełna relacja będzie w Niedzielę Młodych w gazetce "Na Wieży" dziś możemy jedynie pokazać kilka zdjęć i małe świadectwo wielkiej przemiany serc.

Nasi w Lednicy

      W tym roku również ks. Darek wyjechał z naszą młodzieżą do Lednicy.
Z parafii pojechało 35 osób i jak widać na zdjęciach był to udany wyjazd.
Nie byli sami, przyjechało tam tysiące młodych ludzi.
A resztę sami zobaczcie...

Gościmy

Odwiedza nas:

4
gości

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA p.w. Krzyża Świętego w Pruszczu Gdańskim 

83-000 Pruszcz Gdañski, woj. pomorskie, Tel.: 58 682-22-58


Produkcja: 2013 - MembinaDesign.pl