A Jezus rzekł: "Przyszedłem na ten świat, aby przeprowadzić sąd, żeby ci, którzy nie widzą, przejrzeli, a ci, którzy widzą, stali się niewidomymi". (J9,40)

Taize we Wrocławiu - relacja

Na Europejskie Spotkanie Młodych Taizé we Wrocławiu wybrałem się po raz pierwszy. Dzisiaj mogę powiedzieć z wielkim przekonaniem, że udział w takim spotkaniu jest to naprawdę wspaniałe doświadczenie wiary we wspólnocie wielu narodowości. Czymś bardzo imponującym jest móc zobaczyć około 15 tysiecy młodych ludzi w jednym miejscu, którzy spotykają się głównie po to, aby wspólnie się modlić.

Rekolekcje Wdzydzkie

Nasza młodzież wyjechała na początku września do Wdzydz Kiszewskich, temat: "Wy jesteście światłem świata..."
Rekolekcje poprowadził znany nam ksiądz Piotr Wiecki (brat ks. Andrzeja). Pełna relacja będzie w Niedzielę Młodych w gazetce "Na Wieży" dziś możemy jedynie pokazać kilka zdjęć i małe świadectwo wielkiej przemiany serc.

Rzym pod stopami - Talitha kum

Nasza młodzież, dzięki wsparciu parafian miała okazję zobaczyć Włochy. Ten niezapomniany wyjazd to szczególna okazja, by spotkać papieża Franciszka, uczestniczyć we mszy św. na grobie swiętego Jana Pawła II i zobaczyć Wieczne Miasto i jego zabytki.

Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z audiencji generalnej, ale też widoki Rzymu i ogrodów Watykańskich ale też Koloseum, Schody Hiszpańskie, Panteon,

REO - Owoce i świadectwa

Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Miłości Boga, które odbyły się 25.03-01.04.2017 r. były bardzo owocne. Wspólne wielbienie Boga, modlitwa wstawiennicza i wielkie przeżycia widać również na zdjęciach z tych wydarzeń.

Odwiedza nas:

gości