Zachęcam was zatem ja, więzień w Panu, abyście postępowali w sposób godny powołania, do jakiego zostaliście wezwani, z całą pokorą i cichością, z cierpliwością, znosząc siebie nawzajem w miłości.       (Ef, 4, 1-6 )

Czwartkowa adoracja

Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu 800-1800   jak co czwartek w KOŚCIELE. 

Ks. Stanisław często powtarza, że "Nie musimy umierać, by spotkać Jezusa ! "
Mówi tak o eucharystii i adoracji, kiedy już bliżej być z Nim nie możemy.
Skorzystajmy. Powierzmy mu swoją niemoc i codzienność. Znajdźmy choć chwilę, by spotkać Go i mu to wyznać.    Jezus czeka !

Zaproś Aniołów

        Ks. Andrzej w interesującym kazaniu zachęca nas do podjęcia decyzji pójścia za Jezusem w realnym działaniu wypływającym z modlitwy. A jeśli masz trudności to zaproś anioła, a nawet lepiej Archanioła. To ich zadanie. Ale posłuchajmy...

Pogotowie modlitewne

         Bardzo często w swoim życiu spotykamy się z sytuacjami, kiedy potrzebna jest wzmożona modlitwa w intencji jakiejś osoby, czy sprawy. Wtedy, pomni na słowa Chrystusa:

"Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie" (Mt 18, 19), prosimy naszych znajomych o pomoc.

Taka modlitwa nigdy nie pozostaje niewysłuchana.

Projekt RÓŻA - polecam

„Piąty rok mija a ja niczyja…” - Czy modlisz się za przyszłego współmałżonka?

Czujesz powołanie do małżeństwa i marzysz o tym pięknym momencie, gdy staniesz na ślubnym kobiercu, po to, by założyć szczęśliwą i kochającą się rodzinę?
Prawdziwa Miłość przez duże M. Głęboko wierzę w taką miłość na całe życie oraz w to, że "Dla Boga nie ma nic niemożliwego" (Łk 1,37) On troszczy się nawet o najdrobniejsze sprawy w naszym życiu, jeśli pozostaniemy Mu wierni. Bądź odważny i nie zadowalaj się przeciętnością. Czekają na Ciebie wielkie rzeczy. Miłość czeka!

Gościmy

Odwiedza nas:

1
gości

Prośba o modlitwę  Nie publikuj mej prośby na www

 

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA p.w. Krzyża Świętego w Pruszczu Gdańskim 

83-000 Pruszcz Gdañski, woj. pomorskie, Tel.: 58 682-22-58, email: biuro@pruszcz.diecezja.pl


Produkcja: 2013 - MembinaDesign.pl