Wtedy Matka Jego powiedziała do sług:
"Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie".
                                          (J 2, 1-11)

Jak się modlić, żeby być wysłuchanym?

Proponuję posłuchać Szustaka, który w prostym słowie, odkłamuje nasze mity modlitewne i z pewnością będzie nam to pomocne. A przy tym radzi o co się modlić i co jest barierą w nas dla tej modlitwy. Ale czy z tego skorzystasz?

Konferencja ta była wygłoszona przez ojca Adama podczas XVI Weekendu Pełnego Łaski na Górze św. Anny, organizowanego przez Fundację Malak i pochodzi z Vlogu: Langusta na palmie, gdzie znajdziecie więcej takich dobrych propozycji.

Pierwsze soboty, a los Polski

Jak odpowiadamy na wezwanie Jesusa? Czy w ogóle, czy aby dość?

- "Nawet nie wiecie ilu ludzi ginie na wieki w Polsce. Nawet nie wiecie ilu młodych ludzi ginie na zawsze. Musimy walczyć o Polskę. Los Polski wisi na włosku" powiedział do mnie o. Enrique. My żyjemy w takim poczuciu radości z tego, że s. Faustyna usłyszała zdanie, że "z tego kraju wyjdzie iskra", ale tak jak zawsze, każda obietnica nieba jest warunkowa - mówił Maciej Bodasiński (organizator różańca do granic) podczas VI Pielgrzymki Żywego Różańca.
Posłuchaj i przyłącz się.   Polecam: Soboty.pl

"Któż jak Bóg" - Święty Michał Archanioł

29 września czcimy świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała

" Święty Michale Archaniele! ...  "     Dlaczego modlimy się tak na zakończenie mszy św.?

Ataków na Kościół nie brakuje, więc skuteczny obrońca z pewnością się nam przyda. Przy tej okazji można przypomnieć trochę faktów z historii.

Modlitwa ta już ma ponad 130 lat. Za pontyfikatu papieża Leona XIII (1878-1903) masoneria nasiliła swoją działalność i przystąpiła do mocnego ataku na Kościół katolicki. Dlatego Leon XIII wydał encyklikę Humanumgenus, 20 kwietnia 1884 r. w której ukazał główne założenia masonerii, jej strukturę, metody działania, zagrożenia, jakie stwarza, i sposoby jej przeciwdziałania.

Odwiedza nas:

gości

Prośba o modlitwę

Nie publikuj mej prośby na www