Ta uboga wdowa wrzuciła najwięcej ... Wszyscy bowiem wrzucali z tego, co im zbywało; ona zaś ze swego niedostatku wrzuciła wszystko, co miała, całe swe utrzymanie (Mk 12,44)

Pierwsze soboty, a los Polski

Jak odpowiadamy na wezwanie Jesusa? Czy w ogóle, czy aby dość?

- "Nawet nie wiecie ilu ludzi ginie na wieki w Polsce. Nawet nie wiecie ilu młodych ludzi ginie na zawsze. Musimy walczyć o Polskę. Los Polski wisi na włosku" powiedział do mnie o. Enrique. My żyjemy w takim poczuciu radości z tego, że s. Faustyna usłyszała zdanie, że "z tego kraju wyjdzie iskra", ale tak jak zawsze, każda obietnica nieba jest warunkowa - mówił Maciej Bodasiński (organizator różańca do granic) podczas VI Pielgrzymki Żywego Różańca.
Posłuchaj i przyłącz się.   Polecam: Soboty.pl

"Któż jak Bóg" - Święty Michał Archanioł

29 września czcimy świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała

" Święty Michale Archaniele! ...  "     Dlaczego modlimy się tak na zakończenie mszy św.?

Ataków na Kościół nie brakuje, więc skuteczny obrońca z pewnością się nam przyda. Przy tej okazji można przypomnieć trochę faktów z historii.

Modlitwa ta już ma ponad 130 lat. Za pontyfikatu papieża Leona XIII (1878-1903) masoneria nasiliła swoją działalność i przystąpiła do mocnego ataku na Kościół katolicki. Dlatego Leon XIII wydał encyklikę Humanumgenus, 20 kwietnia 1884 r. w której ukazał główne założenia masonerii, jej strukturę, metody działania, zagrożenia, jakie stwarza, i sposoby jej przeciwdziałania.

Czwartkowa adoracja

Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu 800-1800   jak co czwartek w KOŚCIELE.

Ks. Stanisław często powtarza, że "Nie musimy umierać, by spotkać Jezusa ! "
Mówi tak o eucharystii i adoracji, kiedy już bliżej być z Nim nie możemy.
Skorzystajmy. Powierzmy mu swoją niemoc i codzienność. Znajdźmy choć chwilę, by spotkać Go i mu to wyznać.    Jezus czeka !

Odwiedza nas:

gości

Prośba o modlitwę

Nie publikuj mej prośby na www