Odpust i pożegnanie ks. Mariana

W piątek 14 września naszą uroczystość odpustową ku czci Podwyższenia Krzyża Św. uświetnił Ks. abp Jan Paweł Lenga ze zgromadzenia Księży Marianów, emerytowany biskup Karagandy w Kazachstanie i wygłosił też kazanie.

Przy okazji odbyło się pożegnanie ks. Mariana, którego z dnia na dzień przeniosiono do Sopotu. ks. Marian nazwany tu "Koczownik" wyjaśnił okolicznosci jak się dowiedział o zmianie w trakcie pielgrzymki naszych parafian. Podziękowania złożyli:  Apostolat Maryjny, Róże różańcowe, Domowy Kościół, Ministrancji i zespół Adonai, którymi opiekował się ks. Marian.

Poniżej zamieszczam kilka zdjęć z tej pięknej uroczystości:

Relacja filmowa z tej mszy odpustowej:

A homilia J.E. abpa JANA PAWŁA LENGA Cz. I jest tu: HOMILIA

Cz.2: HOMILIA2

cz.3: HOMILIA3

Cz4: HOMILIA4

_______________________
Dziękuję Ewie za zdjęcia i gościom ze Zjazdu Katolickiego Christianitas, którzy ubogacili naszą uroczystość i za realizację tych materiałów, które nam udostępnili.