Gość z Indii o. Jose Maniparambil

W piątek 17 Lipca gościliśmy katolickiego kapłana z Indii o. Jose Maniparambil'a, który koncelebrował mszę św. i wygłosił konferencję o Miłosierdziu Bożym.  Niektórzy przybyli, i jak widać licznie, a przy doskonałej muzyce, modlitwa i atmosfera spotkania była wspaniała. Niech żałują nieobecni i obejrzą film i zdjęcia.

Radosne muzyczne uwielbienie "Memu Bogu"   zobacz TU :

"Ty otwierasz nasze oczy"   zobacz TU:

KS. PROF. JOSE MANIPARAMBIL
Katolicki ksiądz w diecezji Irinjalakuda w stanie Kerala w Indiach; doktor nauk biblijnych; profesor biblistyki w Teras Vidyapeetha w Bangalore. Wielokrotnie głosił rekolekcje i konferencje w Polsce i na całym świecie. Autor kilkudziesięciu książek. Założyciel Biblia Publications - wydawnictw promujących książki związane z chrześcijaństwem. Wziął udział w filmie "Nurunguvettangal" ("Klejnoty światła"), wybranym na Festiwal Filmowy w Niepokalanowie.
Ojciec Jose Maniparampil jest wybitnym biblistą, który od paru lat przyjeżdża do naszego kraju z Indii, by wyjaśniać i głosić Słowo Boże. W jego nauczaniu zachwyca jego świeże spojrzenie na Ewangelię. Pokazuje, że Jezus ma wciąż coś nowego do powiedzenia w naszym życiu, jeśli tylko zechcemy pochylić się nad Jego Słowem.