Po tym zaś poznajemy, że Go znamy, jeżeli zachowujemy Jego przykazania. Kto mówi: „Znam Go”, a nie zachowuje Jego przykazań, ten jest kłamcą i nie ma w nim prawdy. (1 J 2,5)

Remont ściany wschodniej kościoła

Ukończono prace remontowo-konserwatorskie ściany wschodniej kościoła - od strony Kanału Raduni, które trwały od września do listopada. Możemy teraz podziwiać odnowione zdobienia ściany i zwieńczenia dachu.  Widzimy odmalowane obramowania okien witrażowych. Powyżej ozdobne blendy - wnęki w kształcie okien. Ścianę ponad dachem zwieńczają ceglane detale architektoniczne: ozdobne kwiatony w otoczeniu żabek, które zostały kunsztownie odtworzone na podstawie pozostałości.  Zamieszczamy kilka zdjęć w różnych fazach prac i końcowy wygląd po ukończeniu remontu.

Piękny wygląd naszego kościoła należy jeszcze zpłacić, dlatego zachęcamy do wpłat które pozwolą rozliczyc te zobowiązania. Mozna to zrobić wprost na konto naszej paratii, którego numer jest TU.