Chrystus Jezus istniejąc w postaci Bożej, nie skorzystał ze sposobności, aby na równi być z Bogiem, lecz ogołocił samego siebie, przyjąwszy postać sługi, stawszy się podobnym do ludzi.
(Flp 2,6)

Zakończyliśmy III etap renowacji kościoła

Położono nowy dach i wykonano odnowienie ściany szczytowej nawy głównej wraz z ozdobnymi kraftwerkami i okienkami.
Wymieniono też orynnowanie co wreszcie po zdjęciu rusztowań pięknie się prezentuje.  Zamieszczamy kilka zdjęć jak to wyglądało przed i z okresu budowy oraz po zakończeniu prac.

Zakończyliśmy III etap renowacji naszej zabytkowej świątyni. Położono nowy dach z dotacji Ministerstwa Kultury, Urzędu Marszałkowskiego Województwa
Pomorskiego i Urzędu Miasta Pruszcz Gd. Całość kosztowała 448 500 zł, z czego parafia zapłaciła 48 500 zł. Prosimy o pomoc finansową w spłacie naszej części, a sponsorom serdecznie dziękujemy.