”Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało; proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na swoje żniwo. Idźcie, oto was posyłam jak owce między wilki." (Łk 10,1-12)

Nie szukaj gorszych

          "Często ludzie, uważają się za lepszych od innych. Zajmują najwyższe miejsca, które ich zdaniem im się należą. Porównują się do innych i szukają gorszych od siebie, żeby potwierdzić swoje wysokie zdanie o sobie. A tak naprawdę w środku czują się gorsi. Tylko nie chcą się przyznać do tego. Do swoich błędów i słabości." - cytat z Mszy dla Przedszkolaków

Jak zwykle na mszy dla przedszkolaków są niezwykłe kazania ks. Wojtka z udziałem rodziców. Sami zobaczcie...

         "Żeby stanąć przed Bogiem, trzeba być prawdziwym. Dopiero jak przyznamy się do naszych słabości i błędów, staniemy w prawdzie przed sobą i Bogiem. Tylko wtedy Bóg nas będzie mógł zaprosić do Swojego Stołu na ucztę. Bóg chce nas zaprosić, ale takich jakimi jesteśmy, z naszymi słabościami, a nie tych, których udajemy."

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA p.w. Krzyża Świętego w Pruszczu Gdańskim 

83-000 Pruszcz Gdañski, woj. pomorskie, Tel.: 58 682-22-58


Produkcja: 2013 - MembinaDesign.pl