"Moje dziecko, ty zawsze jesteś przy mnie i wszystko moje do ciebie należy. A trzeba się weselić i cieszyć z tego, że ten brat twój był umarły, a znów ożył; zaginął, a odnalazł się”.
                                           (Łk15,32)

Lednica Dzieci 2018

9 czerwca nasza wspólnota Nazaret była na Lednicy. Autokar zabrał 52 osoby w tym 46 dzieci. Zamieszczamy krótką relację zdjęciową z tego wydarzenia, jak widac bardzo dobrze się bawili. Były śpiewy i tańce lednickie, przedstawienie interaktywne "o Stworzeniu ... i zagubieniu człowieka", odkrywanie kim JESTEŚMY oraz było przejście przez bramę Rybę i rozesłanie. Mam nadzieję, że spotkali Jezusa, bo była też Msza św.

____________________________
Dziekuję Ewie Majstruk za zdjęcia, których więcej znajdziecie na stronie Fb wspólnoty: