A gdy Jezus został ochrzczony... otworzyły się nad Nim niebiosa i ujrzał ducha Bożego zstępującego jak gołębica i przychodzącego nad Niego. A oto głos z nieba mówił: "Ten jest mój Syn umiłowany, w którym mam upodobanie". (Mt 3,17)

Lednica Dzieci 2018

9 czerwca nasza wspólnota Nazaret była na Lednicy. Autokar zabrał 52 osoby w tym 46 dzieci. Zamieszczamy krótką relację zdjęciową z tego wydarzenia, jak widac bardzo dobrze się bawili. Były śpiewy i tańce lednickie, przedstawienie interaktywne "o Stworzeniu ... i zagubieniu człowieka", odkrywanie kim JESTEŚMY oraz było przejście przez bramę Rybę i rozesłanie. Mam nadzieję, że spotkali Jezusa, bo była też Msza św.

____________________________
Dziekuję Ewie Majstruk za zdjęcia, których więcej znajdziecie na stronie Fb wspólnoty: