"Ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują". (1 Kor 2,9)

Anioł Stróż do pomocy

 

 Propozycja dla przedszkolaków i nie tylko, szczególnie gdy w sobotę zbliża się święto Archaniołów: Gabriela, Rafała i Michała. Pamietaj kiedy jesteś w potrzebie i trudnych sytuacjach, albo kiedy Twoje dziecko marudzi i nie chce zasnąć, albo podczas podróży ...

Czym je zająć, by treśći były wartościowe? 
Z pomocą przychodzi "Anioł Stróż" i jego materiały audio i do poczytania. A do tego można potem z dzieckiem porozmawiać o Bożych Posłańcach ku pomocy.

Posłuchaj opowiadania: "Anioł ze świecą"...

Kliknij TU: 
         Na stronie: www.aniolstroz.eu jest wiecej materiałów do pobrania (np. na komórkę), aby wykorzystać w stosownej chwili. :)       Zachęcam do pielęgnacji naborzeństwa do Aniołów Stróżów. Jako rodzic wiem jak czesto nie jest łatwo opanować dynamiczny młody 
żywioł. Anioł Stróż - nasz domowy ochroniarz, ma zawsze wiele do roboty.

_______________________     

Ks. Brak Ruciński, który u nas gościł głosząc wielkopostne rekolekcje dla dzieci wydaje bardzo pomocne pismo "Anioł Stróż", które zawiera płyty i artykuły dla dzieci, a można je często zdobyc na mszy dla przedszkolaków. 
Gorąco je polecamy!NA SKRÓTY
 

 

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA p.w. Krzyża Świętego w Pruszczu Gdańskim 

83-000 Pruszcz Gdañski, woj. pomorskie, Tel.: 58 682-22-58, email: biuro@pruszcz.diecezja.pl


Produkcja: 2013 - MembinaDesign.pl