"Jeśli w zarządzie cudzym dobrem nie okazaliście się wierni, kto wam da wasze? Żaden sługa nie może dwom panom służyć... Nie możecie służyć Bogu i Mamonie”. (Łk 16,13)

Anioł Stróż do pomocy

 

 Propozycja dla przedszkolaków i nie tylko, szczególnie gdy w sobotę zbliża się święto Archaniołów: Gabriela, Rafała i Michała. Pamietaj kiedy jesteś w potrzebie i trudnych sytuacjach, albo kiedy Twoje dziecko marudzi i nie chce zasnąć, albo podczas podróży ...

Czym je zająć, by treśći były wartościowe? 
Z pomocą przychodzi "Anioł Stróż" i jego materiały audio i do poczytania. A do tego można potem z dzieckiem porozmawiać o Bożych Posłańcach ku pomocy.

Posłuchaj opowiadania: "Anioł ze świecą"...

Kliknij TU: 
         Na stronie: www.aniolstroz.eu jest wiecej materiałów do pobrania (np. na komórkę), aby wykorzystać w stosownej chwili. :)       Zachęcam do pielęgnacji naborzeństwa do Aniołów Stróżów. Jako rodzic wiem jak czesto nie jest łatwo opanować dynamiczny młody 
żywioł. Anioł Stróż - nasz domowy ochroniarz, ma zawsze wiele do roboty.

_______________________     

Ks. Brak Ruciński, który u nas gościł głosząc wielkopostne rekolekcje dla dzieci wydaje bardzo pomocne pismo "Anioł Stróż", które zawiera płyty i artykuły dla dzieci, a można je często zdobyc na mszy dla przedszkolaków. 
Gorąco je polecamy!NA SKRÓTY
 

 

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA p.w. Krzyża Świętego w Pruszczu Gdańskim 

83-000 Pruszcz Gdañski, woj. pomorskie, Tel.: 58 682-22-58, email: biuro@pruszcz.diecezja.pl


Produkcja: 2013 - MembinaDesign.pl