Zmiłuj się nade mną, Boże, w łaskawości swojej,
w ogromie swej litości zgładź moją nieprawość.
Obmyj mnie zupełnie z mojej winy
i oczyść mnie z grzechu mojego. (Ps 51,3-4)

REO - Owoce i świadectwa

Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Miłości Boga, które odbyły się 25.03-01.04.2017 r. były bardzo owocne. Wspólne wielbienie Boga, modlitwa wstawiennicza i wielkie przeżycia widać również na zdjęciach z tych wydarzeń.

.

Pełną dokumentację zdjęciową i więcej informacji znajdziesz u źródła: Źródło Wody Żywej
Rekolekcje zorganizowała: Katolicka Wspólnota Ewangelizacyjna Źródło Wody Żywej. Nasza wspólnota jest częścią charyzmatycznego ruchu świeckich w kościele katolickim. Doświadczamy obecności działającego Ducha Świętego objawiającej się darami proroctwa, słowa poznania, uzdrawiania wewnętrznego i fizycznego, z każdego rodzaju choroby, modlitwy językami i wielu innymi.

"Pragniemy służyć tymi darami wszystkim potrzebującym, pogrążonym w strachu, smutku, chorobie, niepokoju, zdradzie, samotności, braku pracy, braku nadziei, trudnościach, o których myślisz, że cię przerastają. Służyć po to aby każdy, abyś Ty, mógł doświadczyć obecności Boga, czuć, że mówi do Ciebie, dotyka miejsc, które bolą, uzdrawia, troszczy się o Ciebie, chce przy Tobie być, zawsze i wszędzie. Abyś mógł poczuć Jego oddech, bliskość, Jego miłość do Ciebie."

Bo On Cię kocha, takiego jakim jesteś, w Twoim cierpieniu, skrzywdzeniu, słabości, grzechu. Kocha bezwarunkowo, do szaleństwa, do oddania za Ciebie swojego życia, jak matka swoje jedyne dziecko. Jesteś dla Niego najważniejszy, najlepsza, najmądrzejszy, najpiękniejsza bez względu na to co o sobie myślisz, jak oceniają Cię inni. Jak swojej córce, swojemu synowi, chce Ci oddać wszystko aby uczynić Cię szczęśliwą, abyś miał życie w obfitości .
Świadectwa z działania Bożej Miłości znajdziesz tu: