Zmiłuj się nade mną, Boże, w łaskawości swojej,
w ogromie swej litości zgładź moją nieprawość.
Obmyj mnie zupełnie z mojej winy
i oczyść mnie z grzechu mojego. (Ps 51,3-4)

Rekolekcje Wdzydzkie

Nasza młodzież wyjechała na początku września do Wdzydz Kiszewskich, temat: "Wy jesteście światłem świata..."
Rekolekcje poprowadził znany nam ksiądz Piotr Wiecki (brat ks. Andrzeja). Pełna relacja będzie w Niedzielę Młodych w gazetce "Na Wieży" dziś możemy jedynie pokazać kilka zdjęć i małe świadectwo wielkiej przemiany serc.

Świadectwo:
Na rekolekcje podobnie jak mój przyjaciel, Piotr, jechałem nie do końca przekonany ani do mojej relacji z Bogiem ani do wartości owego wyjazdu. Moją decyzją pokierowała głównie chęć spędzenia miło czasu w dobrym towarzystwie. Szybko jednak, czy to na konferencjach, czy na kazaniu na mszy, a ostatecznie w przed dzień wyjazdu poczułem działanie Boga. Kiedy siedziałem smutny i przybity myśląc o trapiących mnie tematach reszta wspólnoty była na adoracji. Wiedziałem że mój przyjaciel modli się za mnie a po krótkiej rozmowie z nim, zanim zszedł na dół, zacząłem rozmyślać nad wszystkim co mnie smuciło. W pewnym momencie poczułem spokój i odwagę by pójść i załatwić sprawy, które mnie męczyły. Kiedy wreszcie się na to zebrałem i wszystko załatwiłem podziękowałem Bogu i poczułem spokój. Zszedłem na dół przejąć swoją zmianę przy adoracji. Minęła moja jak i kolejne dwie zmiany zanim Piotr wbiegł szczęśliwy i radosny do pokoju. Również w nim widziałem działanie Boga. Ów wyjazd niezwykle zbliżył mnie do Boga, polepszył moją relację z nim oraz z moim przyjacielem i pomógł mi załatwić sprawy, które już od dłuższego czasu mnie męczyły. Niema dobrych słów na opisanie tego.    Chwała Panu !