"Ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują". (1 Kor 2,9)

Wyjazd młodzieży COC do Głogowa

Od 1-15.07.2018 wyjechaliśmy do Głogowa na turnus rekolekcyjno rehabilitacyjny dla młodzieży  niepełnosprawnej i wolontariuszy, zorganizowany przez Stowarzyszenie Centrum Ochotników Cierpienia.
W ramach turnusu odbyły się rekolekcje na temat tak ważnej obecności Ducha Świętego w naszym życiu, przeprowadzone przez ks. Radka i s.Beatę.            Do codziennej Mszy Świętej młodzież przygotowywała oprawę muzyczną z gitarą i pięknym śpiewem.  Mieliśmy oczywiście poranne ćwiczenia, ale rownież przejażdżkę konną, dyskotekę, zwiedzanie miasta Głogowa, wesoły wieczór kabaretowy oraz wyjazd do Sanktuarium Matki Bożej Jutrzenki Nadziei w Grodowcu.
Na turnusie cały czas panowała bardzo pozytywna atmosfera i zawsze uśmiech na twarzy. To zawdzięczamy organizatorom turnusu wraz z wolontariuszami, którzy tworzyli ten nastrój, aby znowu i znowu chciało się wracać do Domu Uzdrowienia w Głogowie.
Do relacji dołączam kilka zdjęć, które udało się zrobić by sie podzielić naszą radością.
Uczestniczka turnusu - Olga W.

Dziękuję Oldze za piękną relację. Obawiam się, że za rok na następny wyjazd ustawiać się będzie kolejka. :) Piotr