Szukajcie Pana, gdy się pozwala znaleźć, wzywajcie Go, dopóki jest blisko! Niechaj bezbożny porzuci swą drogę ... Niech się nawróci do Pana, a Ten się nad nim zmiłuje, do Boga naszego, gdyż hojny jest w przebaczaniu. (Iz55,6-9)

Wyjazd młodzieży COC do Głogowa

 
       Od 1-15.07.2018 wyjechaliśmy do Głogowa na turnus rekolekcyjno rehabilitacyjny dla młodzieży  niepełnosprawnej i wolontariuszy, zorganizowany przez Stowarzyszenie Centrum Ochotników Cierpienia.
W ramach turnusu odbyły się rekolekcje na temat tak ważnej obecności Ducha Świętego w naszym życiu, przeprowadzone przez ks. Radka i s.Beatę.            Do codziennej Mszy Świętej młodzież przygotowywała oprawę muzyczną z gitarą i pięknym śpiewem.  Mieliśmy oczywiście poranne ćwiczenia, ale rownież przejażdżkę konną, dyskotekę, zwiedzanie miasta Głogowa, wesoły wieczór kabaretowy oraz wyjazd do Sanktuarium Matki Bożej Jutrzenki Nadziei w Grodowcu.
Na turnusie cały czas panowała bardzo pozytywna atmosfera i zawsze uśmiech na twarzy. To zawdzięczamy organizatorom turnusu wraz z wolontariuszami, którzy tworzyli ten nastrój, aby znowu i znowu chciało się wracać do Domu Uzdrowienia w Głogowie. 
Do relacji dołączam kilka zdjęć, które udało się zrobić by sie podzielić naszą radością.
Uczestniczka turnusu - Olga W.

Dziękuję Oldze za piękną relację. Obawiam się, że za rok na następny wyjazd ustawiać się będzie kolejka. :) PiotrNA SKRÓTY
 

 

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA p.w. Krzyża Świętego w Pruszczu Gdańskim 

83-000 Pruszcz Gdañski, woj. pomorskie, Tel.: 58 682-22-58, email: biuro@pruszcz.diecezja.pl


Produkcja: 2013 - MembinaDesign.pl