Wyjazd młodzieży COC do Głogowa

Od 1-15.07.2018 wyjechaliśmy do Głogowa na turnus rekolekcyjno rehabilitacyjny dla młodzieży  niepełnosprawnej i wolontariuszy, zorganizowany przez Stowarzyszenie Centrum Ochotników Cierpienia.
W ramach turnusu odbyły się rekolekcje na temat tak ważnej obecności Ducha Świętego w naszym życiu, przeprowadzone przez ks. Radka i s.Beatę.            Do codziennej Mszy Świętej młodzież przygotowywała oprawę muzyczną z gitarą i pięknym śpiewem.  Mieliśmy oczywiście poranne ćwiczenia, ale rownież przejażdżkę konną, dyskotekę, zwiedzanie miasta Głogowa, wesoły wieczór kabaretowy oraz wyjazd do Sanktuarium Matki Bożej Jutrzenki Nadziei w Grodowcu.
Na turnusie cały czas panowała bardzo pozytywna atmosfera i zawsze uśmiech na twarzy. To zawdzięczamy organizatorom turnusu wraz z wolontariuszami, którzy tworzyli ten nastrój, aby znowu i znowu chciało się wracać do Domu Uzdrowienia w Głogowie.
Do relacji dołączam kilka zdjęć, które udało się zrobić by sie podzielić naszą radością.
Uczestniczka turnusu - Olga W.

Dziękuję Oldze za piękną relację. Obawiam się, że za rok na następny wyjazd ustawiać się będzie kolejka. :) Piotr