Po tym zaś poznajemy, że Go znamy, jeżeli zachowujemy Jego przykazania. Kto mówi: „Znam Go”, a nie zachowuje Jego przykazań, ten jest kłamcą i nie ma w nim prawdy. (1 J 2,5)

Nasi w Głogowie

 

      W lipcu nasi niepełnosprawni ze wspólnoty COC (Centrum Ochotników Cierpienia) wyjechali na wczaso-rekolekcje połączone z rehabilitacją do Głogowa, gdzie znajduje się Dom „Uzdrowienie Chorych”. 

To cudowne miejsce jest oazą dla wszystkich niepełnosprawnych którzy jak tu przyjadą są ważni, bo to to wszystko dla nich i aby mogli się odbudować swoje zdrowie i wiarę w siebie, każdy w swoim zakresie i tempie. Opiekę duchową zapewnia ks. Grzegorz, który ostatnio prowadził u nas rekolekcje dla młodzieży i dzieci. Ośrodek powstał dzięki błogosławionemu kapłanowi Luigi Novarese.

         Dzięki Beacie i jej przyjaciołom publikujemy kilka zdjęć z tego wyjazdu.
Widzimy ogród, gdzie można odpocząć po ćwiczeniach. Ściana z płaskorzeźbą głowy św. Jana Pawła II to Biblioteka. To ciekawa atrakcja Głogowa - "mur" z cegieł a na każdej z nich są wyryte słowa wypowiedziane przez papieża Jana Pawła II. Następne zdjęcia to popołudnie na przystani, relaks na koncercie zespołu "Majtki", śpiewającego szanty.


NA SKRÓTY
 

 

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA p.w. Krzyża Świętego w Pruszczu Gdańskim 

83-000 Pruszcz Gdañski, woj. pomorskie, Tel.: 58 682-22-58


Produkcja: 2013 - MembinaDesign.pl