Szukajcie Pana, gdy się pozwala znaleźć, wzywajcie Go, dopóki jest blisko! Niechaj bezbożny porzuci swą drogę ... Niech się nawróci do Pana, a Ten się nad nim zmiłuje, do Boga naszego, gdyż hojny jest w przebaczaniu. (Iz55,6-9)

Nasi w Głogowie

 

      W lipcu nasi niepełnosprawni ze wspólnoty COC (Centrum Ochotników Cierpienia) wyjechali na wczaso-rekolekcje połączone z rehabilitacją do Głogowa, gdzie znajduje się Dom „Uzdrowienie Chorych”. 

To cudowne miejsce jest oazą dla wszystkich niepełnosprawnych którzy jak tu przyjadą są ważni, bo to to wszystko dla nich i aby mogli się odbudować swoje zdrowie i wiarę w siebie, każdy w swoim zakresie i tempie. Opiekę duchową zapewnia ks. Grzegorz, który ostatnio prowadził u nas rekolekcje dla młodzieży i dzieci. Ośrodek powstał dzięki błogosławionemu kapłanowi Luigi Novarese.

         Dzięki Beacie i jej przyjaciołom publikujemy kilka zdjęć z tego wyjazdu.
Widzimy ogród, gdzie można odpocząć po ćwiczeniach. Ściana z płaskorzeźbą głowy św. Jana Pawła II to Biblioteka. To ciekawa atrakcja Głogowa - "mur" z cegieł a na każdej z nich są wyryte słowa wypowiedziane przez papieża Jana Pawła II. Następne zdjęcia to popołudnie na przystani, relaks na koncercie zespołu "Majtki", śpiewającego szanty.NA SKRÓTY
 

 

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA p.w. Krzyża Świętego w Pruszczu Gdańskim 

83-000 Pruszcz Gdañski, woj. pomorskie, Tel.: 58 682-22-58, email: biuro@pruszcz.diecezja.pl


Produkcja: 2013 - MembinaDesign.pl