Chrystus Jezus istniejąc w postaci Bożej, nie skorzystał ze sposobności, aby na równi być z Bogiem, lecz ogołocił samego siebie, przyjąwszy postać sługi, stawszy się podobnym do ludzi.
(Flp 2,6)

Pielgrzymi w Pruszczu

W czwartek gościliśmy pielgrzymów z 40 Gdańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.
Przyszło ok 250 osób, którzy na swoim pierwszym odpoczynku rozłożyli sie wokół kościoła na trawniku i ławkach.
Nasi parafianie przygotowali kanapki, ciasta i napoje. Doniesiono nam, że zmęczonym pielgrzymom że wszystko smakowało wyśmienicie.
Dziękujemy naszym parafianom w imieniu pielgrymów za serce i życzliwość.
Sami zobaczcie co się działo. Mamy relację zdjęćiową z pielgrzymki i gościny.

Pielgrzymi zabrali nasze intencje,które będą zaniesione na Jasną Górę do naszej Królowej.
Osoby, które nie mogą pielgrzymować pieszo, zapraszamy do duchowego pielgrzymowania, czyli do codziennej modlitwy za pielgrzymów.