Wspomnij na swoje miłosierdzie, Panie, na swoją miłość, która trwa od wieków. Nie pamiętaj mi grzechów i win mej młodości, lecz o mnie pamiętaj w swoim miłosierdziu ze względu na dobroć Twą, Panie. (Ps 25 (24), 6-7)

LODOŁAMACZE 2020

 

      Gala Finałowa Konkursu odbyła się 08.10.2020 r. na Zamku Królewskim w Warszawie, a tytuł Lodołamacza Specjalnego otrzymał nasz ks. Stanisław.
Nikogo, kto zna ks. Stanisława to nie dziwi i serdecznie księdzu proboszczowi gratulujemy.

Skąd pomysł takiej nagrody?
Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON już od 15 lat przyznają prestiżowe statuetki dla Pracodawców i Osób Wrażliwych Społecznie – Lodołamacze. Celem jest ukazywanie pracodawców, którzy wyróżniają się w wsparciu pracowników w obszarze problemów zdrowotnych i rehabilitacyjnych, oraz zatrudnienia osób niepełnosprawnych. Ważne jest uwrażliwienie pracodawcy na działalność charytatywną oraz członkostwo w organizacjach społecznych, oraz przełamywanie stereotypów i uprzedzeń związanych z zatrudnianiem osób niepełnosprawnych. Przyznając nagrody Kapituła bierze pod uwagę w szczególności działalność w zakresie promowania aktywności osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia społecznego i zawodowego.

Lodołamacz Specjalny przyznawany jest dla osoby o wybitnych dokonaniach na rzecz osób niepełnosprawnych. 
Patronat honorowy sprawuje Małżonka Prezydenta RP: Pani Agata Kornhauser-Duda.
___________________________________________________________________
Fotografia wprowadzenia i źródło informacji: http://www.lodolamacze.info.pl/NA SKRÓTY
 

 

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA p.w. Krzyża Świętego w Pruszczu Gdańskim 

83-000 Pruszcz Gdañski, woj. pomorskie, Tel.: 58 682-22-58


Produkcja: 2013 - MembinaDesign.pl