Po tym zaś poznajemy, że Go znamy, jeżeli zachowujemy Jego przykazania. Kto mówi: „Znam Go”, a nie zachowuje Jego przykazań, ten jest kłamcą i nie ma w nim prawdy. (1 J 2,5)

Niezwykły ksiądz gość

W dzisiejsza niedzielę (ostatnia lipcowa) gościliśmy księdza dr. Olega Seweastianowicz z miejscowości Mir koło Nowogródka.
O sprawach wiary, Bogu Ojcu, a także o swoich parafianach z białoruskiego miasteczka Mir opowiada niezwykle emocjonalnie, ze swadą i humorem. Były momenty, że wierni w kościele szczerze się uśmiali. Ksiądz Oleg dostał się do szkoły teatralnej, bo istotnie talent ma niezwykły, ale Pan Bóg zarządził, aby z tym talentem Oleg został kapłanem, a nie aktorem. Znamy już takie przypadki w historii Kościoła.

Po mszy św. wierni składali datki na kościół w Mirze. Ksiądz Oleg serdecznie zapraszał, by pojechać kiedyś na Białoruś i z Nowogródka wybrac się do Miru i było by miło by z satysfakcja pomyśleć: o, to tu jest kościół, do budowy którego i ja dołożyłam cegiełkę. Podczas kazania o Bożym Ojcostwie ksiądz przypomniał objawienia Siostrze Eugenii Ravasio, do której przemówił Bóg Ojciec.
Zachęcał by przeczytać lub posłuchać te objawienia, które również polecamy.
A są dostępne na stronie TU: www.abbapater.pl          Jakby ktoś miał chęć pomóc, ks. Oleg zostawił numer konta. 60 osobowa parafia nie może się tak sama utrzymać, każda pomoc mile widziana.
Bank PKOBP IBAN PL 34 1140 1387 0000 0000 0986 8507, ksiadz prosił aby podac adres - to odeśle podziekowania.