Mając dokoła siebie takie mnóstwo świadków, zrzuciwszy wszelki ciężar, a przede wszystkim grzech, który nas łatwo zwodzi, biegnijmy wytrwale w wyznaczonych nam zawodach.
                                                  (Hbr12,1)

Jasełka Dzieci Bożych Nazaret

Jak co roku Wspólnota Dzieci Bożych "Nazaret" zaprezentowały w auli Domu Katechetycznego po mszy dla przedszkolaków Jasełka.

Tegoroczne bożonarodzeniowe przedstawienie nawiązywało do współczesności. Wół i osioł, ci sami, którzy byli świadkami narodzenia Jezusa w Betlejem, w magiczny sposób trafili z nieba m.in. na ulicę handlową pewnego miasta. Przyglądali się przedświątecznej gorączce. Ludziom obładowanym paczkami, handlarzom nawołującym... Towarzyszy temu wielki harmider. Nie widać ducha świąt Bożego Narodzenia. Na szczęście historia ma radosne zakończenie, ponieważ wszyscy odnajdują pokój w sercach...         Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.