"Jezus im odpowiedział: ... niewidomi wzrok odzyskują, chromi chodzą, trędowaci doznają oczyszczenia, głusi słyszą, umarli zmartwychwstają, ubogim głosi się Ewangelię.”(Mt 11,3b)

Jasełka Dzieci Bożych Nazaret

Jak co roku Wspólnota Dzieci Bożych "Nazaret" zaprezentowały w auli Domu Katechetycznego po mszy dla przedszkolaków Jasełka.

Tegoroczne bożonarodzeniowe przedstawienie nawiązywało do współczesności. Wół i osioł, ci sami, którzy byli świadkami narodzenia Jezusa w Betlejem, w magiczny sposób trafili z nieba m.in. na ulicę handlową pewnego miasta. Przyglądali się przedświątecznej gorączce. Ludziom obładowanym paczkami, handlarzom nawołującym... Towarzyszy temu wielki harmider. Nie widać ducha świąt Bożego Narodzenia. Na szczęście historia ma radosne zakończenie, ponieważ wszyscy odnajdują pokój w sercach...         Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.