Jezus powiedział do swoich uczniów: "Ja jestem krzewem winnym, wy – latoroślami. Kto trwa we Mnie, a Ja w nim,
ten przynosi owoc obfity, ponieważ beze Mnie
nic nie możecie uczynić. (J 15,5)

Konkurs szopek rozstrzygnięty

Dziś był wielki dzień, na Mszy Świętej o godzinie 12:30  rozstrzygnięty zostałkonkurs Szopek Bożonarodzeniowych w Naszej Parafii. Zwycięscami okazali się Ojciec i Syn Ostrowscy, wygrywając rower oraz bilety do Filharmonii Bałtyckiej na koncert Zespołu Mazowsze.

Dziekujemy fundatorowi wspaniałej nagrody panu Adamowi Zającowi.  Zamieszczamy zdjęcia arcydzieł wykonanych przez nasze pociechy, oraz zwycięsców, a jest co podziwieć.

"To był pierwszy raz, gdy robiliśmy wspólnie taką szopkę na konkurs i udało się nam zająć pierwsze miejsce, cenna nagroda odebrana osobiście" Powiedział dumny Ojciec - Grzegorz: "Jesteśmy Szczęśliwi w ostatnią Niedzielę w tym roku, wygraliśmy rower za Najlepszą szopkę w Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych w Naszej Parafii. Wygraliśmy przewagą 14 głosów. Pragniemy Serdecznie Wszystkim, którzy oddali głosy na naszą szopkę Z Serca Podziękować... również Wszystkim tym, którzy nam kibicowali i wspierali podczas budowy szopki. W szczególności Sabina Ewa Ostrowska za zapewnienie czasu i inspiracje, Katarzyna Biegańska za sianko i pistolet, Przemysław Przemysław Basaj za słomę, Kazimierz Ostrowski za płytę do podstawy. Oraz Wszstkim, którzy nam kibicowali. Szczęść Wam Boże"