”Jeśli kto chce iść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech co dnia weźmie swój krzyż i niech Mnie naśladuje”. (Łk 9,24a) 

Konkurs szopek rozstrzygnięty

 

          Dziś był wielki dzień, na Mszy Świętej o godzinie 12:30  rozstrzygnięty zostałkonkurs Szopek Bożonarodzeniowych w Naszej Parafii. Zwycięscami okazali się Ojciec i Syn Ostrowscy, wygrywając rower oraz bilety do Filharmonii Bałtyckiej na koncert Zespołu Mazowsze. 

Dziekujemy fundatorowi wspaniałej nagrody panu Adamowi Zającowi.  Zamieszczamy zdjęcia arcydzieł wykonanych przez nasze pociechy, oraz zwycięsców, a jest co podziwieć.

"To był pierwszy raz, gdy robiliśmy wspólnie taką szopkę na konkurs i udało się nam zająć pierwsze miejsce, cenna nagroda odebrana osobiście" Powiedział dumny Ojciec - Grzegorz: "Jesteśmy Szczęśliwi w ostatnią Niedzielę w tym roku, wygraliśmy rower za Najlepszą szopkę w Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych w Naszej Parafii. Wygraliśmy przewagą 14 głosów. Pragniemy Serdecznie Wszystkim, którzy oddali głosy na naszą szopkę Z Serca Podziękować... również Wszystkim tym, którzy nam kibicowali i wspierali podczas budowy szopki. W szczególności Sabina Ewa Ostrowska za zapewnienie czasu i inspiracje, Katarzyna Biegańska za sianko i pistolet, Przemysław Przemysław Basaj za słomę, Kazimierz Ostrowski za płytę do podstawy. Oraz Wszstkim, którzy nam kibicowali. Szczęść Wam Boże"NA SKRÓTY
 

 

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA p.w. Krzyża Świętego w Pruszczu Gdańskim 

83-000 Pruszcz Gdañski, woj. pomorskie, Tel.: 58 682-22-58, email: biuro@pruszcz.diecezja.pl


Produkcja: 2013 - MembinaDesign.pl