WIECZERZA WIGILIJNA COC

W minioną niedzielę , tj. 9 grudnia 2018r, Stowarzyszenie Centrum Ochotników Cierpienia zorganizowało kolejny już wieczór wigilijny, z kolędami, dzieleniem się opłatkiem i pyszną kolacją świąteczną. Dzięki gościnności ks. proboszcza parafii p.w. Św. Józefa, jako wspólnota przeżywaliśmy chwile radości w Pomieczynie na Kaszubach. Spotkanie poprzedziła uroczysta Msza Św. którą koncelebrowali ks. prałat Alfred Formela i diecezjalny duszpasterz Stowarzyszenia ks. prałat Stanisław Łada.

W oprawę liturgiczną, przygotowaną przez grupę z pruszczańską, licznie zaangażowana była młodzież wolontariacka. Podczas Wieczerzy zabrzmiały kolędy w wykonaniu zespołu muzycznego „Adonai” oraz piękne, wzruszające wiersze o Bożym Narodzeniu, przygotowane przez p. Urszulę Burdę, które zaprezentowały wolontariuszki z Katolickiej Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Pruszczu Gdańskim.

Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy się włączyli w zorganizowanie tak wspaniałej uroczystości. Wigilia dla uczestników Stowarzyszenia jest za każdym razem świetną okazją, by się spotkać, porozmawiać, powspominać i po prostu pobyć ze sobą, jak również, złożyć sobie nawzajem ciepłe, świąteczne życzenia na kolejny, 2019 rok. Zamieszczamy kilka zdjęć z tej serdecznej atmosfery.

Dziękujemy członkom CoC i przyjaciołom za piękne zdjęcia.