Po tym zaś poznajemy, że Go znamy, jeżeli zachowujemy Jego przykazania. Kto mówi: „Znam Go”, a nie zachowuje Jego przykazań, ten jest kłamcą i nie ma w nim prawdy. (1 J 2,5)

ABC Społecznej Krucjaty Miłości

3 października 2019 roku papież Franciszek zatwierdził dekret otwierający drogę do beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia. Z powodu koronawirusa jej termin został zawieszony. Chcemy jednak za Ks. Stanisławem przypomnieć głowne jego myśli i programy odnowy duchowej naszej ojczyzny, które ciągle są aktualne dla wszystkich i są wyzwaniem dla każdego.
      Program Społecznej Krucjaty Miłości Prymas Polski Stefan Kardynała Wyszyński ogłosił w 1967 roku. Jest to program odnowy życia codziennego, to zaproszenie do oddziaływania miłością w rodzinie, w domu, w pracy, wśród przyjaciół, na wakacjach, wszędzie. Tak, aby zacząć przemieniać świat od siebie, od najbliższego otoczenia.

Polecam też oficjalne konto beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego: https://prymaswyszynski.pl