Pierwsze soboty, a los Polski

Jak odpowiadamy na wezwanie Jesusa? Czy w ogóle, czy aby dość?

- "Nawet nie wiecie ilu ludzi ginie na wieki w Polsce. Nawet nie wiecie ilu młodych ludzi ginie na zawsze. Musimy walczyć o Polskę. Los Polski wisi na włosku" powiedział do mnie o. Enrique. My żyjemy w takim poczuciu radości z tego, że s. Faustyna usłyszała zdanie, że "z tego kraju wyjdzie iskra", ale tak jak zawsze, każda obietnica nieba jest warunkowa - mówił Maciej Bodasiński (organizator różańca do granic) podczas VI Pielgrzymki Żywego Różańca.
Posłuchaj i przyłącz się.   Polecam: Soboty.pl

Kliknij, zobacz i posłuchaj TU:

Jakie są warunki nabożeństwa pierwszych sobót – co jest wymagane, aby uczynić zadość prośbie Matki Bożej?
Wzbudzając intencję wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi należy:

1. Spowiedź wynagradzająca (w pierwszą sobotę lub wcześniej),

2. Komunię św. wynagradzającą:

3. Różaniec Wynagradzający jedna część różańca św.,

4. Rozważaj nad tajemnicami różańcowymi - 15 minut.

________________________________________

Nabożeństwo wynagradzające w pierwsze soboty miesiąca w naszej parafii dopełniamy Apelem Jasnogórskim o g. 2100
Więcej szczegółów o tym nabożeństwie w naszej parafii mamy TU.

Zdjęcie wprowadzenia i materiały filmowe pochodzą ze strony: Soboty.pl