Po tym zaś poznajemy, że Go znamy, jeżeli zachowujemy Jego przykazania. Kto mówi: „Znam Go”, a nie zachowuje Jego przykazań, ten jest kłamcą i nie ma w nim prawdy. (1 J 2,5)

Przeczytaj "Oczami Jezusa"

 

         To doskonała książka na ten czas, bo można zobaczyć świat z Bożej perspektywy. Autor nie jest pisarzem, ale raczej piórem, które nieudolnie spisało co mu kazano, stąd może znawca literatury zauważy niedoskonałości, brak dynamicznych zwrotów akcji i niedokładności w tłumaczeniach. Ale na dzisiejsze czasy, te proste i krótkie opowiadania (2-3 strony) pozwalają dzień za dniem czytać i odnaleźć się przy Jezusie, na kilka tygodni, dni przed JEGO Wielką Godziną.

          Niektórzy może już zapomnieli że Bóg jest Osobą, a tutaj to osobista relacja Jezusa nie daje nam szans w to wątpić. Nie jest to słodka, religijna pobożna czytanka, są tam czasem bardzo trudne i współczesne problemy z którymi Jezus radzi sobie zaskakując Apostołów i nas myślących często szablonowo. A jednocześnie odkrywamy tę serdeczność i miłość z jaką podchodzi do każdego człowieka, bez względu na osobę, narodowość czy przejścia życiowe. Każdy ma u Jezusa szansę, niestety nie każdy daje szansę Jezusowi, ale kto mu uwierzył to się nie zawiódł. Ta książka może być prezentem, lub osobistymi rekolekcjami, które sobie urządzisz. Możesz ją przeczytać lub posłuchać (jest wersja audiobooka).

Aby przybliżyć posłuchaj i posmakuj proszę fragmentu, który zamieściło wydawnictwo:

__________________

          Odrębną i ciekawą historią jest sam autor CARVER ALAN AMES - były gangster, który nawrócił się i całkowicie zmienił swoje życie, by w końcu stać się swoistym powiernikiem Pana. Ciekawy artykuł
napisał o nim "Gość Niedzielny" TU:
          Był już w Polsce kilka razy i w tym roku też nas odwiedzi (Poznań). Jego świadectwo znajdziesz TU: 

Gościmy

Odwiedza nas:

2
gości

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA p.w. Krzyża Świętego w Pruszczu Gdańskim 

83-000 Pruszcz Gdañski, woj. pomorskie, Tel.: 58 682-22-58


Produkcja: 2013 - MembinaDesign.pl