Jezus powiedział do swoich uczniów: "Ja jestem krzewem winnym, wy – latoroślami. Kto trwa we Mnie, a Ja w nim,
ten przynosi owoc obfity, ponieważ beze Mnie
nic nie możecie uczynić. (J 15,5)

Semper Fidelis - Zawsze wierni

Na niedzielną liturgię 25 lutego do naszej parafii przybyło kilkanaście delegacji mężczyzn z całej archidiecezji wraz z pocztami sztandarowymi. Okazją do świętowania była 37. rocznica powołania Kościelnej Służby Mężczyzn "Semper Fidelis". Liturgii przewodniczył i homilię wygłosił abp Tadeusz Wojda. W homilii zaznaczył, że liturgia Wielkiego Postu nieustannie zachęca nas do budowania w sobie wiary, opartej na całkowitym i bezwzględnym zaufaniu Bogu.

Podczas liturgii w szeregi wspólnoty wstąpił nowy członek - brat Dariusz Gowkielewicz z parafii pw. św. Krzysztofa w Gdańsku.
Na zakończenie uroczystości wręczono tradycyjnie statuetki św. Jana Pawła II. Otrzymali je ks. prał. Stanisław Łada, proboszcz parafii pw. Podwyższenia Krzyża św. w Pruszczu Gdańskim, i brat Stanisław Śledź, który jest członkiem KSM "Semper Fidelis" od początku istnienia wspólnoty.
Zamieszczamy kilka zdjęć z tej pięknej uroczystości.