Panie, ile razy mam przebaczyć, jeśli mój brat wykroczy przeciwko mnie? Czy aż siedem razy? Jezus mu odrzekł: Nie mówię ci, że aż siedem razy, lecz aż siedemdziesiąt siedem razy. 
                                (Mt 18,21-22)

Adoptuj Życie

Aplikacja "Adoptuj Życie" pomoże ci pamiętać i śledzić rozwój adoptowanego Jasia. Dzięki niemu przez 9 miesięcy zobowiązania:
– nie zapomnisz o codziennej modlitwie
– sprawdzisz jej treść
– skorzystasz z gotowych rozważań różańcowych
– zobaczysz jak rozwija się dziecko
– usłyszysz bicie jego serca i podejrzysz go przez USG (od 6 tygodnia)
– maluch sam opowie Ci o tym, jak się czuje

Czytaj więcej...

Pismo Święte na telefon

Pismo Święte: To bardzo praktyczna aplikacja, czyli do Biblii Tysiąclecia - Pallotinum, do której można zajrzeć w każdej chwili.
Dzięki której mamy codzienne czytania pod ręką, a poza tym w razie potrzeby podstawowy modlitewnik.
Przydatne, jak wyjedziemy za granicę i jesteśmy na mszy odprawianej w obcym języku. Łatwo zrobić zakładki do ulubionych cytatów czy znaleźć ulubiony fragment. Aplikacja jest stale ulepszana i na przykład ostatnio dodano brewiarz.
Dodatkowo nie potrzebuje dostępu do internetu, aby skorzystać z wszystkich opcji, a przy tym program ten nie zajmuje za dużo pamięci.

Czytaj więcej...

Aplikacja Stacja7 - rożaniec nieodklepany

Stacja7.pl to multimedialny portal religijny, który jest odpowiedzią na zagonienie współczesnego świata. Chcemy być miejscem wytchnienia dla tych, którzy mają dość oszalałego pędu i trudnej do wytrzymania presji. Głosić Dobrą Nowinę o Chrystusie, tam gdzie nie ma już nadziei. Pokazać, że życie wiara chrześcijańska nie tylko daje zbawienie, ale jest wspaniałą przygodą i najlepszym przepisem na udane, ciekawe życie.

Aplikacja zawiera teksty z wydań tematycznych, ukazujących się w wiodącym polskim portalu religijnym - Stacja7.pl. Aktualną październikową propozycją jest Różaniec Nieoklepany. Tytuł intryguje ... 

Czytaj więcej...

Gościmy

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA p.w. Krzyża Świętego w Pruszczu Gdańskim 

83-000 Pruszcz Gdañski, woj. pomorskie, Tel.: 58 682-22-58, email: podwpruszcz[malpa]diecezjagdansk.pl


Produkcja: 2013 - MembinaDesign.pl