IV Niedziela Wielkanocy - 21.04.2024

1. Jutro spotkanie rodziców dzieci I-komunijnych o g. 18.30 w kościele.

2. Katecheza dla dzieci I-komunijnych - w tym tygodniu dla grupy wtorkowej.

3. W czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele. Po mszy prosimy w zakrystii zapisywać się na adorację.

4. Wspólnota Całun Łaski zaprasza na Wieczór Chwały w czwartek o g. 19.30 w Domu Katechetycznym.

5. Za tydzień msza św. w intencji małżeństw kwietniowych o g. 12.30.

6. Prosimy o alby dla chłopców I-komunijnych. Chłopcy są przy tuszy.

7. Jeszcze do końca kwietnia w kancelarii parafialnej można rozliczyć PIT-y. We wtorki i czwartki w. g. 15.30-18. Prosimy o przekazanie 1,5 proc. od podatku dochodowego na Stowarzyszenie Centrum Ochotników Cierpienia Archidiecezji Gdańskiej, czyli na duszpasterstwo niepełnosprawnych.

8. Szkoła katolicka w Pruszczu Gdańskim prowadzi rekrutację do klas pierwszych szkoły podstawowej i liceum. Ma także wolne miejsca w innych klasach.

9. Parafia w Juszkowie zaprasza w piątek na modlitwy za wstawiennictwem św. Charbela o g. 17.30 i mszę św.

10. W przedsionku kościoła jest świeża prasa katolicka. Jest też Gość Extra, czyli III tom Historii Kościoła.

11. Zmarli śp.
Zenon Morawski, l. 90 z ul. Mickiewicza