Słowo, które wychodzi z ust moich, nie wraca do Mnie bezowocne, zanim wpierw nie dokona tego, co chciałem, i nie spełni pomyślnie swego posłannictwa. (Iz 55,11)

Wakacyjny wyjazd dzieci

Dziś 19 lipca nasza młodzież odwiedziła Zagrodę Kociewską.

Zabawa była wyśmienita: mały golf, skocza góra, stare samochody i prawdziwe żywe: króliczki, kózka Basia i Osiołek. Resztę zobaczycie na zdjęciach.

Czytaj więcej...

Wakacyjne spotkania dzieci

W środy w naszym kościele rozpoczęły się wakacyjne spotkania dzieci z naszej parafii. Jak widać na zdjęciach doskonale się bawili, skakali na trampolinie i grali w różne gry i konkursy. Nie zabrakło waty cukrowej. Ks. Robert jest duszą tego wydarzenia. :)

Czytaj więcej...

Droga Krzyżowa Dzieci Bożych

Ksiądz Robert Zieliński ze wspólnotą Dzieci Boże przygotowali wyjątkową Drogę Krzyżową. Parafianie mieli okazję zobaczyć i kontemplować ją dwa razy, podczas nabożeństwa dla dzieci oraz dla młodzieży. Dodaliśmy jeszcze nowe zdjęcia !

Czytaj więcej...

Tatry zdobyte przez Duszpasterstwo Dzieci


Duszpasterstwo Dzieci wyjechało z ks. Robertem w góry. 
Z tej wyprawy zamieszczamy relację zdjęciową, którą przysłali do nas podróżnicy.

22 sierpnia:
Po drodze odwiedziliśmy Bazylikę Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Tuchowie. W końcu dzisiaj mieliśmy Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej. A potem w Starym sączu widzieliśmy ołtarz papieski.
23 sierpnia:
Dziś zdobyliśmy Niemcową górę. Było ciężko, ponad 600 metrów stromo pod górkę, ale na szczycie Msza św. w plenerze z widokiem na góry
A jak było zobaczcie sami...

Czytaj więcej...NA SKRÓTY
 

 

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA p.w. Krzyża Świętego w Pruszczu Gdańskim 

83-000 Pruszcz Gdañski, woj. pomorskie, Tel.: 58 682-22-58, email: podwpruszcz[malpa]diecezjagdansk.pl


Produkcja: 2013 - MembinaDesign.pl