Jezus powiedział do swoich uczniów: "Ja jestem krzewem winnym, wy – latoroślami. Kto trwa we Mnie, a Ja w nim,
ten przynosi owoc obfity, ponieważ beze Mnie
nic nie możecie uczynić. (J 15,5)

Święci są wśród nas

Szczęść Boże tu Dzieci Boże!
Na dzisiejszym spotkaniu naszej oazy nasza animatorka Marysia zapoznała nas z kilkoma osobami Świętymi. Poznaliśmy bardzo wesołą pieśn "Każdy może być święty" i zrobiliśmy planszę ze świętymi ... i bardzo dobrze czuliśmy się w ich towarzystwie..
Bo naprawdę, każdy z nas może zostać świętym !
A oto fotorelacja ze spotkania...

Ksiądz Jakub, zainspirował się Oazą Dzieci Bożych na mszy dla przedszkolaków, którzy również podjęli wyzwanie i zadanie by starać się zostać świętym. Dzieci są jednak niesamowite w swojej spontaniczności i otwartości serca.
Jakże Pan Jezus miał rację mówiąc "Jeśli nie stańcie się jak dzieci nie wejdziecie do królestwa niebieskiego" (Mt 18,3). A jak było, to sami zobaczcie: