Jezus powiedział do swoich uczniów: "Ja jestem krzewem winnym, wy – latoroślami. Kto trwa we Mnie, a Ja w nim,
ten przynosi owoc obfity, ponieważ beze Mnie
nic nie możecie uczynić. (J 15,5)

Szczęść Boże tu Dzieci Boże - aktualności!

Skończyły się ferie i znowu spotykamy się co sobotę na nasze spotkania ODB. 26 lutego miał odbyć się diecezjalny bal karnawałowy, ale z powodu wybuchu wojny na Ukrainie postanowiliśmy nie bawić się, ale pomodlić się o pokój.
A po modlitwie mała agapa i spiew.
Zobaczcie sami jak było... :)

Wspólnoty dzieci z całej diecezji wraz z nami spotkały się na modlitwie w Kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Żukowie. Tam ks. Krzysztof wprowadził nas w temat rozważaniem, które wychodząc od fragmentu Biblii o Kainie i Ablu, poprowadziło nas do głębszego rozumienia tego co dzieje się teraz na Ukrainie i co w ogóle zdarza się czasem pomiędzy ludźmi.

Więcej zdjęć można zobaczyć na stronie Oazy Dzieci Bożych: www.odb.diecezja.gda.pl: TUTAJ

Zaczął się Wielki Post i cała nasza wspólnota zrobiła i pokolorowana plansze z postanowieniami na ten czas.
Na naszych spotkaniach teraz śpiewamy także inne , pokutne pieśni.
Na kolejnym spotkaniu przygotowaliśmy i przeszliśmy drogę krzyżową.

A za tydzień jedziemy do Gdyni na Diecezjalny dzień wspólnoty Dzieci Bożych!!!