Chrystus Jezus istniejąc w postaci Bożej, nie skorzystał ze sposobności, aby na równi być z Bogiem, lecz ogołocił samego siebie, przyjąwszy postać sługi, stawszy się podobnym do ludzi.
(Flp 2,6)

Kapusta oczyszczająca ks. Roberta

Ostatnio było dużo na słodko… Więc dziś dla wymęczonych świąteczno-noworocznym menu proponuję oczyszczenie ;)   Kapusta oczyszczająca!
Dieta kapuściana to jednocześnie dieta oczyszczająca - odciąża żołądek, odtruwa wątrobę, usprawnia trawienie. Działa moczopędnie i dzięki temu pomaga organizmowi pozbyć się toksyn. Dieta kapuściana to doskonały wstęp do odchudzania.

Składniki:

- 1/2 kapusty
- 2 marchewki
- 1 łyżeczka posiekanego koperku (jeśli ktoś ma) może być bardzo drobno posiekana nać pietruszki
- kostka warzywna i 0,5 litra wody
Kapustę posiekać, marchew pokroić w małą kostkę.
Wrzucić warzywa do garnka, zalać wodą, rozkruszyć kostkę warzywną
i gotować pod przykryciem 20 min. Dodać koperek i gotować
jeszcze 5 min.
Można podać z duszoną piersią z kurczaka na maśle klarowanym, z
czosnkiem i w dowolnych ziołach.

Pychota ;)

__________________

Więcej o zdrowotnych właściwościach kapusty można przeczytać: www.poradnikzdrowie.pl

Obrazek wprowadzenia pochodzi ze strony z niesamowitymi zdrowymi przepisami: www.razemnadiecie.org które polecamy.