"Nauczycielu, nic Cię to nie obchodzi, że giniemy?" On, powstawszy, zgromił wicher i rzekł do jeziora: "Milcz, ucisz się!" Wicher się uspokoił i nastała głęboka cisza. Wtedy rzekł do nich: "Czemu tak bojaźliwi jesteście? Jakże brak wam wiary!" 
                                                   (Mk 4, 35-41)

Pogotowie modlitewne

 

         Bardzo często w swoim życiu spotykamy się z sytuacjami, kiedy potrzebna jest wzmożona modlitwa w intencji jakiejś osoby, czy sprawy. Wtedy, pomni na słowa Chrystusa: "Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie" (Mt 18, 19), prosimy naszych znajomych o pomoc w modlitwie.

Taka modlitwa nigdy nie pozostaje niewysłuchana. I Ty też możesz się włączyć do tej akcji. 

Zasady 
Jeśli chcesz przystąpić do "Pogotowia Modlitewnego" proszę poinformuj nas o tym wypełniając formularz "Wsparcie modlitewne", który widzisz obok. Podając swój adres e-mail, będziesz dostawać informację z intencjami do modlitwy.

Jeśli natomiast pragniesz poprosić o modlitwę w jakiejś intencji - pisz do nas precyzując o co chodzi (wypełniając formularz "Wsparcie modlitewne"). Intencja zostaje rozesłana do osób modlących się. Pamiętaj, żeby Twoja intencja była sformułowana krótko i konkretnie, bez wchodzenia w niepotrzebne szczegóły. Bóg wie wszystko, a nam wystarczy wiedzieć niewiele, podaj przynajmniej imię za kogo się modlimy. Aktualnie zgłoszone intencje będą opublikowane na naszej stronie przez tydzień, a w środy powierzane podczas Litanii do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
         Wszyscy modlący będą wdzięczni za informację o skutkach naszej modlitwy wstawienniczej. Napisz proszę, aby zaświadczyć o mocy modlitwy i Bożej łasce. Twoje podziękowanie będzie widoczne na stronie pogotowia modlitwy, a my - widząc, że nasza modlitwa przynosi owoce - będziemy jeszcze chętniej się nią angażować.

Zgłoszone intencje:

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Gościmy

Odwiedza nas:

2
gości

Login Form

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA p.w. Krzyża Świętego w Pruszczu Gdańskim 

83-000 Pruszcz Gdañski, woj. pomorskie, Tel.: 58 682-22-58


Produkcja: 2013 - MembinaDesign.pl