Jezus zapytał: "Czyj jest ten obraz i napis?" Odpowiedzieli: "Cezara". Wówczas rzekł do nich: "Oddajcie więc cezarowi to, co należy do cezara, a Bogu to, co należy do Boga"(Mt 22,20)

Studium Języków Obcych

Katolickie Studium Języków Obcych w Pruszczu Gdańskim przy parafii Podwyższenia Krzyża Świętego ogłasza zapisy na kursy:
  • języka angielskiego,
  • niemieckiego,
  • francuskiego,
  • włoskiego
  • i hiszpańskiego
dla dzieci (od wieku przedszkolnego), młodzieży i dorosłych w roku szkolnym 2020/21

Nasza oferta:

• wszystkie poziomy zaawansowania
  • umiarkowane ceny
  • zniżki dla rodzin 50%
  • bezpłatny test kwalifikacyjny

Oferta specjalna:

• grupy wiekowe, również 50+

ZAPISY JUŻ TRWAJĄ
Zapisy od 1 do 18go września w Domu Katechetycznym o g. 18 do 19 (oprócz sobót i niedziel) w siedzibie Studium przy parafii !
Szczegóły w gablotce w kruchcie kościoła.

O kursach:

• 5 poziomów zaawansowania
  • zajęcia 2 razy w tygodniu po 60 minut, w godzinach popołudniowych
  • kurs trwa 65 godzin, w grupach egzaminowych 130 godzin

SPECJALNA ZNIŻKA DLA RODZIN !
Każda druga i następna osoba z tej samej rodziny wnosi tylko 50% opłaty za kurs; zniżka dotyczy też uczestnictwa w kursie kolejnego języka

SERDECZNIE   ZAPRASZAMY  !                     Tel. 791.652.270  (w godz. 16 – 21)