"Moje dziecko, ty zawsze jesteś przy mnie i wszystko moje do ciebie należy. A trzeba się weselić i cieszyć z tego, że ten brat twój był umarły, a znów ożył; zaginął, a odnalazł się”.
                                           (Łk15,32)

Studium Języków Obcych

Katolickie Studium Języków Obcych w Pruszczu Gdańskim przy parafii Podwyższenia Krzyża Świętego ogłasza zapisy na kursy:
  • języka angielskiego,
  • niemieckiego,
  • francuskiego,
  • włoskiego
  • i hiszpańskiego
dla dzieci (od wieku przedszkolnego), młodzieży i dorosłych w roku szkolnym 2019/20

Nasza oferta:

• wszystkie poziomy zaawansowania
  • umiarkowane ceny
  • zniżki dla rodzin 50%
  • bezpłatny test kwalifikacyjny

Oferta specjalna:

• grupy wiekowe, również 50+

ZAPISY JUŻ TRWAJĄ
Zapisy od jutra w Domu Katechetycznym o g. 18 do 19. Szczegóły w gablotce w kruchcie kościoła. (oprócz sobót i niedziel) w siedzibie Studium przy parafii !

O kursach:

• 5 poziomów zaawansowania
  • zajęcia 2 razy w tygodniu po 60 minut, w godzinach popołudniowych
  • kurs trwa 65 godzin, w grupach egzaminowych 130 godzin

SPECJALNA ZNIŻKA DLA RODZIN !
Każda druga i następna osoba z tej samej rodziny wnosi tylko 50% opłaty za kurs; zniżka dotyczy też uczestnictwa w kursie kolejnego języka

SERDECZNIE   ZAPRASZAMY  !                     Tel. 791.652.270  (w godz. 16 – 21)

Msza inauguracyjna w niedzielę 22 września o godz. 18.oo