Po tym zaś poznajemy, że Go znamy, jeżeli zachowujemy Jego przykazania. Kto mówi: „Znam Go”, a nie zachowuje Jego przykazań, ten jest kłamcą i nie ma w nim prawdy. (1 J 2,5)

Królowie i królowe

W niedzielę Chrystusa Króla, mieliśmy wielki zlot królów i królowych. Nawet ks. Robert znalazł jakąś dla siebie. Konkurs się udał, większość nie zapomniała czegoś pięknego przygotować. Były korony złote i srebrne, kartonowe, serduszkowe, opłatkowe i fantazji nie zabrakło nikomu. Komisja konkursowa - Ciocia Ewa i Sylwia miała bardzo trudne zadanie. Zrobiłem kilka zdjęć więc jak było możemy zobaczyć w naszej galerii.

Ja widać jakość zdjęć kiepska, jestem pewny, że Państwo mają lepsze zdjęcia. Jeśli zechcecie się podzielić, będę wdzięczny. Kontakt do mnie jest w stopce - albo na mszy. Proszę dać znać.