Diecezjalna Wieczerza Wigilijna CoC

10 grudnia po mszy świętej w kościele św. Józefa w Pomieczynie, Centrum Ochotników Cierpienia w miłym świątecznym klimacie, dzieliliśmy się opłatkiem, składając sobie piękne życzenia. Poetycko muzyczny program, przygotowany przez młodzież wprowadził nas w atmosferę oczekiwania na przyjście Zbawiciela! Przy choince, razem z zespołem z Pruszcza Gdańskiego prowadzonego przez Ewę Rzeszotarską, śpiewaliśmy kolędy, a młodzież z woluntariatu recytowała piękne wiersze o Bożym Narodzeniu. Również, pan Bronisław przedstawił nam swój autorski wiersz na temat przyjścia Jezusa, który rodzi się wśród ludzi, kiedy pomagamy sobie nawzajem, podając rękę bliźniemu!

Przez lata CoC rozrosło się po całej diecezji dlatego wśród gości nie zabrakło kapłanów ze Starogardu Gdańskiego, Bożego Pola Królewskiego, Gdańska Wrzeszcza i Nowego Portu i wielu innych w tym zaproszonych gości wspierających nasze Stowarzyszenie i Przyjaciół.
Zamieszczamy poniżej kilka zdjęć z tej wspaniałej uroczystości, dziękując za relację i życzliwość Olgi: