Chrystus Jezus istniejąc w postaci Bożej, nie skorzystał ze sposobności, aby na równi być z Bogiem, lecz ogołocił samego siebie, przyjąwszy postać sługi, stawszy się podobnym do ludzi.
(Flp 2,6)

Nasi w Głogowie

W lipcu nasi niepełnosprawni ze wspólnoty COC (Centrum Ochotników Cierpienia) wyjechali na wczaso-rekolekcje połączone z rehabilitacją do Głogowa, gdzie znajduje się Dom „Uzdrowienie Chorych”.

To cudowne miejsce jest oazą dla wszystkich niepełnosprawnych którzy jak tu przyjadą są ważni, bo to to wszystko dla nich i aby mogli się odbudować swoje zdrowie i wiarę w siebie, każdy w swoim zakresie i tempie. Opiekę duchową zapewnia ks. Grzegorz, który ostatnio prowadził u nas rekolekcje dla młodzieży i dzieci. Ośrodek powstał dzięki błogosławionemu kapłanowi Luigi Novarese.

Dzięki Beacie i jej przyjaciołom publikujemy kilka zdjęć z tego wyjazdu.
Widzimy ogród, gdzie można odpocząć po ćwiczeniach. Ściana z płaskorzeźbą głowy św. Jana Pawła II to Biblioteka. To ciekawa atrakcja Głogowa - "mur" z cegieł a na każdej z nich są wyryte słowa wypowiedziane przez papieża Jana Pawła II. Następne zdjęcia to popołudnie na przystani, relaks na koncercie zespołu "Majtki", śpiewającego szanty.