Jeżeli Mnie miłujecie, będziecie zachowywać moje przykazania. Ja zaś będę prosił Ojca, a innego Pocieszyciela da wam, aby z wami był na zawsze - Ducha Prawdy, (J 14,15)

VI Niedziela Wielkanocy - 21.05.2017

1. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30, dodatkowo w dni powszednie o g. 20.30 przy figurce w ogrodzie.
2. Dzieci pierwszokomunijne będą miały spotkania w tym tygodniu:
- ze Szkoły nr 3 we wtorek o g. 16.30
- z pozostałych szkól w środę o g. 16.30

3. Odbiór alb we wtorek w g. 18 - 19 w auli Domu Katechetycznego.

4. Zespół Szkół Rolniczych w Rusocinie zaprasza na dzień otwarty w środę, by zapoznać się z ofertą edukacyjną tej szkoły.

5. W czwartek całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu w g. 8 - 18 wyjątkowo w auli DK.

6. W czwartek ks. bp Zbigniew Zieliński udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży podczas mszy św. o g. 18. Spowiedź dla tej młodzieży, rodziców i świadków w środę od g. 19 do 20.

7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

8. Za tydzień msza św. o g.12.30 w intencji małżonków majowych.

9. Nasza parafia współorganizuje letni wyjazd dla młodzieży "Good Camp" od 2 do 7 lipca. Informacje na plakatach, a zapisy przez stronę internetową i u ks. Andrzeja.

10. W przedsionku jest świeża prasa katolicka. W "Gościu Niedzielnym" m.in. o matkach wielkich Polaków oraz "Co mają robić katolicy w świecie, który jak nigdy dotąd odrzuca Boga".

11. Zmarli śp. Teresa Filinowicz, l. 103 z ul. Ogrodowej
Edward Wiśniewski, l.58 z ul. Spacerowej
Michał Czapiewski, l. 21 z ul. Niepodległości
Wieczny odpoczynek...