Chrystus Jezus istniejąc w postaci Bożej, nie skorzystał ze sposobności, aby na równi być z Bogiem, lecz ogołocił samego siebie, przyjąwszy postać sługi, stawszy się podobnym do ludzi.
(Flp 2,6)

Do Granic

W Różaniec do granic włączyło się wielu naszych parafian. Modlono się w 320 kościołach stacyjnych na terenie 22 diecezji. Sens tego wydarzenia, to odpowiedź na prośbę o codzienne odmawianie różańca, którą Matka Boża miała wyrazić 140 lat temu w Gietrzwałdzie i 100 lat temu w Fatimie.
              W akcję włączyła się również Polonia za granicami, dlatego zamieszczamy mapę w ilu miejscach na świecie podjęto trud modlitwy i zdjęcia od zaprzyjaźnionych misjonarzy Bernardynów z Buenos Aires, którzy z młodzieżą włączyli się w akcję.

Jak widać zapowiedziane miliony uczestników nie zawiodły, ale bardziej ważne są gorące serca i fakt, że w dobrej sprawie potrafimy się zjednoczyć.

___________________
Więcej zdjęć i ich uczestników-autorów znajdziecie na stronie z tweeterowymi relacjami z
wszystkich krańców Polski znajdziecie TU.